Kadına Dair Ne Varsa...

Vücut Tipine Göre Kadın Kış Kombinleri

0

Vücut tipine göre kombinler, kurtarıcı parçalarınızı seçmenize yardımcı olacaktır. Yaz kış fark etmeksizin kullandığımız parçalar vücut tipimize uygun olmalıdır. Aksi takdirde bizi kilolu ya da kısa gösterebilir.  Beden ve vücut tipinizi bildiğiniz sürece her markadan ve modelden kıyafet satın alabilirsiniz. Hepimizin fiziğinde kusurlar olabilir.

Kimimiz uzun boyluyken göbek sorununa sahip olabilir, kimimizin ise bacakları güzelken üst bedeni kısa olabilir. Önemli olan kusursuz bir fiziğe sahip olmak değil, sahip olduğumuz fiziğe uygun giyinmektir. Şimdi sizlere vücut tipinize uygun giyinebilmeniz için bazı ipuçları vereceğiz.


Vücut Tipime Uygun Nasıl Giyinebilirim?

Vücut tipine göre kombinler belirlemek için önce vücut tipimizi belirlemeliyiz. Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz geniş paça pantolonlar ve crop top kazak ve trikolar tercih etmelisiniz. Ters üçgen bir vücut yapısına sahipseniz dikey çizgili ve ince bluzlar tercih etmenizde fayda var. Göbek ya da kalın bel sorunu olanlar ise bol kazak ve bluzlar tercih etmelidir. Kolları kalın olanlar ise geniş kollu bluz, kazak ya da hırka seçebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.