Sağlık

Unutkanlığa Doğal Formül

Bu yazımız hepimizin zaman zaman karşılaşabileceği Unutkanlığa Doğal Formül vererek sizlere bu konuda yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Unutkanlığa Doğal Formül

Unutkanlık çoğu insanın karşılaştığı fakat pek üzerinde durmadığı bir durumdur. Yoğun iş yaşamı ve aşırı stres kişilerin zamanla unutkanlık problemi ile karşı karşıya kalmasına sebep olabilmektedir. Doğal bir süreç olduğu savunulan bu durumun aslında hastalık belirtisi ya da kendi başına bir hastalık olduğu kabul edilmesi gerekmektedir.

Unutkanlığın yanı sıra dikkat dağınıklığı da bu hastalığın belirtilerinden biridir. Özellikle çocuklarda dikkat dağınıklığı çok fazla karşılaşılan sorunlardan biridir. Unutkanlık ve dikkat dağınıklığı için evde bulunan malzemeler ile doğal kür hazırlanarak bunun üstesinden gelinebilir.

Sağlıklı bir bireyin konuları ya da herhangi bir şeyi hatırlaması sadece birkaç saniye olmaktadır. Fakat unutkanlık ve dikkat dağınıklığı olan kişilerde bu süre daha da uzayabilir ve hatta hatırlamama sorunu da ortaya çıkabilir.

Doğanın gücünü kullanarak hazırlanan bitkisel karışım unutkanlık ve dikkat dağınıklığı için tedavi edici olacaktır. Ahmet Maranki kürleri içerisinde en çok ilgi gören kürlerden biri olan bu kür devamlı kullanımda hatırlama sorununu ve konuya odaklanma problemini ortadan kaldıracaktır.

Sınav dönemi çocuklarda kullanılarak dikkat dağınıklığının önüne geçilebilir. Unutkanlık başlı başına hastalık olduğundan kısa sürede bu hastalığın tedavi edilmesi kişiyi olumsu sonuçlar ile karşılaşmaktan kurtaracaktır. Çeşitli sebeplerden dolayı unutkanlığı başlayan kişilerde rahatlıkla kürü uygulayıp olumlu sonuçlar alabilir.

Sağlıklı bir bireyin hafıza sorunlarında doktora başvurmasından sonra mutlaka kürü uygulayıp tedaviyi destekleyici olarak kullanması gerekir.

Unutkanlık Ve Dikkat Dağınıklığı Kürü İçin Malzemeler

5 gr alıç çiçeği

6 adet karabaş otu

5 gr bamya çiçeği

2 gr kaya tuzu

500 ml su

Unutkanlık Ve Dikkat Dağınıklığı Kür Yapılışı

Kürü yapmak için öncelikle su kaynatılır. Üzerine alış çiçeği, karabaş otu ve bamya çiçeği eklenerek demlenmeye bırakılır. Ilımaya başlayan çay içerisine kaya tuzu ilave edilir.

Aç karnına ya da tok karnına her gün 3 kere içilir.

Küre yardımcı olacak bitki ya da kuruyemişlerde tüketilebilir. Ceviz bu konuda en yardımcı kuruyemişlerden bir tanesidir. Beyin sağlığı için tercih edilen ceviz kürü uygularken en önemli destekçi olacaktır. Kür aralıksız olarak kullanılabilir.

Tags

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker