Güzellik

Makyajsız Hallerini Gördüğünüzde Ufak Çaplı Bir Şok Geçireceğiniz Ünlüler

Filmlerde, televizyonda görüp hepimiz imreniyoruz. Ünlülerin makyajsız halleri konusunda bir fikriniz var mı peki?

ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ

1. Şarkıcı Gülşen’in makyajsız haline hep birlikte bakalım;

29 Mayıs 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir şarkıcıdır. Daha 5-6 yaşlarında bile şarkıcı olacağını tüm çevresine söylemiş olan Gülşen, aldığı bu kararında sonuna kadar giderek hayalini gerçekleştirmiştir. Birçok şarkı ve kliplerin altında Gülşen’in imzası yer almaktadır. Hobileri arasında ebru sanatını icra etmek yer alıyor. İkizler burcunun özelliğini taşımaktadır.

 

2. Oyuncu Merve Boluğur’un makyajsız hali sizlerle;

16 Eylül 1987 tarihinde İstanbul’da doğan bir başka ünlümüz konumundadır. Başak burcuna sahiptir. Müjdat Gezen Sanat Merkzi’nden tiyatro bülümünü bitirerek mezun olmuştur. Reklam, dizi ve filmlerde başarıyla rol almıştır.

 

3. Oyuncu Hülya Avşar’ın makyajsız halini sizlerle paylaşıyoruz;

Ülkemizin Marmara Bölgesi’nde yer alan güzide kentlerden biri olan Balıkesir’in Edremit ilçesinde 1963 yılında hayata gözlerini açmıştır. Gazetelerde, reklamlarda ve televizyonda modellik yapmıştır. Güzelliği sayesinde birçok film yapımcısından rol teklifleri almıştır. Hayatının bir döneminde 1 seneliğine de olsa Günaydın gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır.

 

4. Şarkıcı Seda Sayan’ın makyajsız hali görenleri şaşırtıyor;

30 Aralık 1961 yılında İstanbul’da doğan Seda Sayan, müzik dünyasında kendini kanıtlaması 1980’li yılları bulmaktadır. Hayatı boyunca birçok evlilik yapmıştır. Bunun yanında şuanda evlilik programı sunan Seda Sayan, halk tarafından tepkilerin gelmesine de yol açmıştır. Reklam filmlerinde de kendine yer bulmuştur.

 

5. Şarkıcı Hadise’nin makyajsız halini inceledik;

Ünlü şarkıcımız Hadise, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Şarkıcılık yapmasının yanı sıra televiyon sunuculuğu da yapmaktadır. Aslen Sivas’lıdır. Ülkemizi 2009 yılında Eurovision’da temsil etmiştir.

 

6. Oyuncu Beren Saat ve makyajsız hali sizlerle;

26 Şubat 1984 yılında başkentimiz Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara’da sürdürmüştür. Liseyi Ted Ankara Koleji’nde, Üniversiteyi ise Başkent Üniversitesi’nde okumuştur. ” Aşkımızda ölüm var ” , ” Aşka sürgün ” ile ‘2 Hatırla sevgili ” isimli dizilerde rol aldı. Dizi anlamında hayatında ulaştığı en üst seviye ise ” Aşk-ı Memnu” dizisi ile oldu.

 

7. Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın makyajsız hali görenleri şaşkına uğrattı;

1 Temmuz 1991 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Modellik yaparak birçok başarılara imza attığı gibi ünlülük yolunda da ismini böylece duyurmuş olmuştur. Çek Cumhuriyeti’nde ve ülkemizde düzenlenen güzellik yarışmalarına katılmıştır. Çek Cumhuriyeti’nde 4. olmuş ve ülkemizde düzenlenen yarışmada da 2. olmuştur. Birçok dizi ve filmde roller almıştır. Güzelliği ve şıklığı da tercih edilmesinde önemli bir etken olarak görülmektedir.

 

8. Oyuncu Fahriye Evcen’in makyajsız hali sizlerle;

Almanya doğumlu olan Fayriye Evcen, 1986 yılında Solingen’de dünyaya gözlerini açmıştır. Fahriye Evcen’in ünlü olması son derece ilginçtir. Oya Aydoğan’ın sunuculuğunu yaptığı bir sabah programına seyirci olarak katılan Evcen, Oya Aydoğan’ın dikkatini güzelliği ile çekmeyi başarmıştır. Ve ünlü olma yolunda ise Oya Aydoğan’ın yardımıyla gelişim göstermiştir.

 

9. Şarkıcı Yıldız Tilbe’nin makyajsız haline bakalım;

16 Temmuz 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ülkemizin en sevilen şarkıcıları arasında neredeyse ilk sıralarda kendine yer bulmaktadır. 21 yaşında gece klüplerinde şarkıcılık yaparken seyirciler arasında Sezen Aksu’da vardır. Sesinin büyüleyici güzelliğini fark eden Sezen Aksu, Yıldız Tilbe’ye yardım ederek ünlü bir şarkıcı olmasında rol oynamıştır.

 

10. Oyuncu Hande Katipoğlu’nun makyajsız hali sizlerle;

13 Mart 1983 yılında İstanbul’da doğan ünlülerimiz arasında kendine yer bulmaktadır. Üniversite eğitimini Isparta Süleyman Demirel’de almıştır. Başta ” Yahşi Cazibe ” ve ” Harem ” dizileri olmak üzere birçok dizide rol almıştır. ” Arkadaşım Max ” isimli filmde de kendine yer bulmuştur.

 

11. Şarkıcı Bengü’nün makyajsız hali görenleri şaşkına çevirdi;

23 Nisan 1979 yılında İzmir’de doğmuştur. Boğa burcuna sahiptir. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde almıştır. 1998 yılında yayında olan Pop Show isimli şarkı yarışmasında 2. oldu. Yarışmada jürilik görevinde olan Kenan Doğulu tarafından sesinin beğenilmesiyle şarkıcılık hayatına giriş yaptı.

 

12. Oyuncu Sinem Kobal’ın makyajsız hali sizlerle;

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğan ünlüler kervanına eklenen Sinem Kobal, okul öncesinde bale eğitimi almış bir oyuncudur. Lise yılları zamanlarında birçok spor ile ilgilenmiştir. 13 yaşındayken Dadı isimli bir dizide rol alan Sinem Kobal, bu dizi sayesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Birçok dizi ve filmde de rol alan Sinem Kobal, Kanal D ve Star tv gibi kanallarda izleyicinin karşısına çıkmıştır.

 

Nasıl, ünlülerin makyajsız halleri ilginizi çekti mi? Yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

Tags

Related Articles

3 Comments

  1. açıkçası ünlülerin yüzde 90 ı makyajla güzel, makyajsız güzel olanları da var tabi ama az. yalnız bu makyaj yüzyılın icadı olmalı ne kadar da değiştiriyor insanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker