Kadına Dair Ne Varsa...

Ucuz ve Şık Bir Giyim İçin 10 İpucu

0

Ucuz ve şık giyim için birçok alternatifiniz mevcuttur. Dolabınız kıyafetle dolu ama giyecek hiçbir şey bulamıyorsanız şu taktikleri uygulamanızda fayda var. Öncelikle dolabınızı düzenlemeli ve giymediğiniz kıyafetlerinizi ayırmalısınız. Sıkça giydiğiniz kıyafetlerinizi askıya asın ve dolabınıza yerleştirin. Dolabınızı düzenledikten sonra eksik parçalarınızı tamamlayın. Yaşam tarzınıza uygun kıyafetlerinizi belirleyin.

Asla atmaya kıyamadığınız elbiselerinizi ayırın ve onları da asın. Uyumlu olabilecek kıyafetlerinizi belirleyin ve yakın yerlere koyun. Çok yönlü renkler ve kıyafetler tercih edin. Hayalinizdeki gardırobu düşünün ve eksikleri belirleyin. Ekstra masraftan kaçının. Kıyafetleriniz için sayının mı yoksa kalitenin mi sizin için daha önemli olduğuna kara verin. Tüm bunları yaptıktan sonra eksiklerinizi tamamlamak için alışveriş yapabilirsiniz.


Evdeki Kıyafetlerimi Yeniden Tasarlayabilir Miyim?

Ucuz ve şık giyim için evinizde bulunan kıyafetlerinizde de değişiklikler yapabilirsiniz. Eski etek ya da kazaklarınızı farklı stillerde kesebilir, renkli yamalar dikebilir ya da kumaş boyası ile kolayca boyayabilirsiniz.

Giyilmekten eskimiş pantolonlarınızı bir fırça yardımıyla eskitme imajı yaratacak şekilde boyayabilirsiniz. Eski elbiselerinizden etek ya da üst yapabilirsiniz. Tamamen sizin zevk ve yaratıcılığınıza kalmış.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.