Kadına Dair Ne Varsa...

Toprak Grubu Burçların Makyaj Anlayışı

0

Toprak grubu burçların makyaj anlayışı nasıl olmalıdır? Merak edenler için detaylar bu yazıda yer alıyor

Toprak grubu burçlar:

  • Boğa,
  • Başak,
  • Oğlak,

Toprak grubu burçların makyaj anlayışı toprak grubunun kadınları sakin ve evcildir. Savurganlığı sevmezler ve sadeliği tercih ederler. Ayrıca makyaj için sade ve görünmez renkler kullanırlar Kahverengi, zemin plakasının rengi. Kahverengi rengin sayfanın her yerine uygulanması kolaydır. Farlar, allıklar ve rujlar bu renge her zaman hakimdir. Pastel tonları seçmek için makyaj malzemeleri kullanılması tavsiye edilir. Sarışınlar da makyaj için şeftali rengi kullanabilirler.

Toprak grubu burçlarına bir önerimiz var; Göz ve göz kapaklarınızın alt kısmına sıfır uygulayabilirsiniz. Siyah rimel kullan. Yüzünüzü zengin bir kahverengi rujla aydınlatın. Dudakların rengi bej olabilir.. Tırnaklarınızda sıfıra yakın bej oje kullanabilirsiniz.


Boğa burcunun makyaj anlayışı:

Boğa burcunun kalbi sevgi doludur. Her şeyi sevme potansiyeline sahip. Bu nedenle parlak bir kalbi var. Göz makyajında bu ışıltılı kalp bir ilham kaynağıdır. Mümkünse toprak tonlarında ama mattan uzak makyaj karakterinize çok yakışacaktır. Metalik boyalar da kullanılabilir. Çoğunlukla bronz bir boğanın tam rengidir. Ayrıca toprak grubunda yer aldığı için doğal tonların daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Başak burcunun makyaj anlayışı:

Başak burcu doğallık ve sadelikten yanadır. Aşırı makyajı sevmeyen, makyajlarında daha sade ve göze batmayan renkler kullanmayı seven Başak burçlarıdır. Yüzündeki her detay için toprak grubu elementinin rengi olan kahverengiyi rahatlıkla kullanabilen başaklar, genellikle kahverengi ve hoşgörü ile makyaj yapmayı severler.

Oğlak burcunun makyaj anlayışı:

Toprak grubunun kadınları genellikle sakin ve evcimen bir yapıya sahiptir. Oğlak burcu, bu gruba ait olduğu için sadeliği abartmamayı tercih edenler arasındadır. Makyajlarında da kolay olan denizci kadınlar, isteğe bağlı ama güzel bir makyaj yapmayı severler.

Toprak grubunun rengi olan kahverengi, Oyun Sembolleri için önemli bir renktir. Ayrıca kahverengi renk, keçinin ışıklarını destekler. Yüzünüzün herhangi bir yerine kahverengi bir renk vererek yüzünüzü şekillendirmede rahat olabilirsiniz. Göz farı kahverengi seçilebilir. Ayrıca rujda kırmızı ve bordo ön planda duruyor.


Yay Burcunun Aşk Uyumu

Yay burcunun aşk uyumu merak ediyorsunuz değil mi? Macerayı seven yay burcunun aşk uyumunu açıklıyoruz.

Yay- Koç aşk uyumu

2 ateş burcu olan 2 burç için çok şiirsel olabilir. Her iki tarafın da baskın bir unsura hizmet eden aktörleri olduğu için ne istediklerini biliyorlar.

Yay-Terazi aşk uyumu

Hava grubunda burcu olan terazi burcu, ile ateş grubunda yer alan ateş burcu oldukça uyumludur. Terazi, bir ilişki kavramını, yani ne zaman ve nasıl olmak istediğinize göre şekillenebilen ideal bir ilişki ortaya koymaktadır.

Yay-Boğa aşk uyumu

Bu, ilişkiyi iyileştirmek için biraz çaba gerektirebilir. Çünkü Boğa, saf sessizliğin ve cömertliğin işareti değildir. Yay’ın iyimserliğinin aksine Boğa’ya mükemmeliyetçi oluşu onu kusursuz kılabilir.

Yay-Terazi aşk uyumu

Mantık, düşünme ve bilgi tutkusu her iki tarafı da kontrol eder. Bu ilişkiyle ilgili olarak: ‘Bir noktada aşkı da takdir edebiliriz.

Yay-Yengeç aşk uyumu

Yengeç pençesinin kemeri çekebileceğini düşünüyor musun? Tamamen size kalmış. Bunu ancak mükemmel bir denge sağlayabilir. Aralarındaki anahtar kelime “denge” dir

Yay- Aslan aşk uyumu

İki ateş işareti, iki sıra ateş. Umutlu ve hevesli iki insanın önünde herhangi bir engel olabilir mi? Birbirlerinin gözlerinin içine girip durup birbirlerini düşünen iki çılgın insan.

Yay- Başak aşk uyumu

Başak burcunun ciddi, kesin, uzlaşmaz ilkeleri ve tartışma ve anlaşmazlıkların sonucunu kabul eden iyimser, özgür ve pozitif Yay burcu, her gün bireysel maceracı ilişkiler en unutulmazlar arasına girmeye aday!

Yay – Akrep aşk uyumu

Her zaman tetikte ve şüpheli olan Akrepler, özgürlüklerinin, inançlarının ve değerlerinin mümkün olduğunca ellerinden alınacağından korkarak bu ilişkilere yaklaşırlar.

Yay – Oğlak aşk uyumu

Panelinizi yan yana tutmak, senkronizasyon yerine karşıt kutupları temsil edebilir. Bunu aklınızda bulundurun.

Yay – Kova aşk uyumu

Yay ve Kova birbirleri için oluşturulabilir. Issız bir adaya inerseniz, birbirinizi yanınıza almak istersiniz.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Ana Sayfa – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları Ev Dekorasyon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.