Kadına Dair Ne Varsa...

Terazi Kadınının Yükselen Burç Özellikleri

0

Yükselen Burçların Etkisi

Burçların etkilerinin yanı sıra yükselen burçlarında etkisi kanıksanmayacak bir gerçektir hayatlarımızda. Peki, terazi kadınının yükselen burç özellikleri nelerdir?

Hava grubu olan terazi burcu kadının yükselenine baktığımızda öncülük etmeydi, başlangıçlar başlatmayı severler. Uyumludur. İlişkilerinde politiklerdir. Objektif ve tarafsız davranmaya çalışırlar. Kendi düşüncesinden daha çok karşıdaki insanın düşüncesine odaklanıp davranışlarını buna göre sergilerler. Bu yüzden kendi dengelerini bulmaya odaklanmalıdırlar. Birlik duygusu yoğun bir şekilde görülür. Hayatın zevk veren yanlarına ilgilidirler. Hayata naif yaklaşırlar.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Yüz Maskesinde En Etkili 10 Besin – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Fakat kendi dengesini bulana kadar da dengesiz bir tavır sergilerler. Terazi kadınının yükselen burç özellikleri kısaca sıralandığında yalnızlığı sevmeyen sosyal yapıda, uzlaşmacı, eğlenceyi seven, uyumlu, kibar, kültürlü, cana yakın, sevimli, dürüst insanlardır. İçe dönük olmaktan ziyade dışa dönüklerdir. Çevresinde insanların haklarını savunmakta cesurlardır. Çevresiyle kaynaşmayı severler.

Güler yüzlüdürler. Estetiğe önem verir, şık giyinirler. İş hayatında ön planda olmayı, birlik çalışmaya önem verirler. Hedefleri var ise fazlasıyla hırslı olurlar. Fakat rahatlıklarına düşkünlükleri çok yoğun çalışma ortamlarından sıkılmalarına sebebiyet verir. Duyguları ve mantıkları arasında denge kurabilirler. Tam bir flört düşkünüdürler. Evlilikte ise sevgi ve uyuma inanırlar. Mutlu bir evlilik için ellerinden geleni yaparlar.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Kitaplık Dekorasyonları – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.