Kadına Dair Ne Varsa...

Ten Makyajı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

0

Ten makyajı yaparken nelere dikkat edilmelidir yazımızda makyaj yaparken gereken ayrıntılara yer vereceğiz. Bunlar kapama ve pürüzsüzleştirmelerdir.  Doğru fondöten ile yüzümüzdeki kusurları kapatmak için marka fark etmeksizin bize en iyi sonucu veren ürünleri almalıyız. Göz altının yüzle uyumlu olması için renk tonlarının aynı olması sağlanmalıdır. Birkaç damla nemlendirici ile göz altınıza aynı tonu elinizle yedirerek pürüzsüzlük kazanana kadar yedirebilirsiniz.

Pudra ile cilde renk vermeden önceki aşamayı yapmış oluruz. Doğal görünümü sağlamak için pudrayı büyük fırçalar yardımı ile yumuşak darbelerle uygulamalıyız.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Hoşlanan Erkek Davranışları Nasıl Anlaşılır 5 İpucu – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Dikkat Edilecek Noktalar Nedir?

Ten makyajı yaparken nelere dikkat edilmelidir makalemizin girişinde sorumuza cevap vermiştik. Bu uygulamaları yaparak doğal ve pürüzsüz bir görünüme sahip oluyorsunuz. Yüzünüzü biraz renklendirmeniz gerekecektir. Yine doğal bir renklendirme için bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Renkleri fark etmeksizin allık kullanarak yanaklarınıza canlılık getirebilir daha iddialı bir makyaja sahip olabilirsiniz. Cilt alt renginiz ile kullanacağınız allık renginin uyumlu olması gerekmektedir. Bu şekilde abartılı olmadan allık uygulanmaya çalışılmalıdır.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: En Şık Genç Odası Dekorasyonları – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.