Kadına Dair Ne Varsa...

Su Grubu Burçların Moda Anlayışı

0

Su grubu burçların moda anlayışı nasıldır?  Peki su grubunda hangi burçlar vardır.?

Su grubunda ki burçlar;

  • Balık,
  • Akrep,
  • Yengeç,

İşte su grubu burçların moda anlayışı:

Balık burcunun moda anlayışı:

Balıkların duygusal bir doğası olduğu için kıyafet tarzları mizaçlarına göre belirlenir. Yaratıcılıklarını giyime yansıttıklarında çok başarılı kombinler üretebiliyorlar. Ama bazen daha fazla rengi birleştirme seçenekleri var. Renk seçerken dikkatli olmaları ve kıyafetlerini aksesuarlarla tamamlamaları gerekiyor.

Balık burcu için ayakkabı çok önemlidir. Özellikle tişörtler, spor ayakkabılar ve ev eşyaları özenle seçilmiş ve satın alınan ürünlerden biridir. Rahat ayakkabılar onlar için oldukça önemlidir.


Akrep burcunun moda anlayışı:

Akrep kadınları sadece en tanınan özellikleri olan gizemli ve seksi giyime önem vermeleridir. Aynı zamanda giyim tarzlarıyla da dikkat çekmenin en iyi yollarından biridir. Siyah ve kırmızı onlar için çok önemlidir. Her kıyafetin iki renkli en az bir parçası olmasını sağlarlar.

O zaman simsiyah giyinmiş olsalardı, kırmızı oje giyerlerdi ve iki rengi birlikte yeniden kullanırlardı. Akrep kadını ayrıntılarda gizlidir. Popüler inanışın aksine, parlak iken asla seksi bir görünüm çizmez. Gizemli bir şekilde seksi olmak onun stratejisidir.

Akrep burçları makyajında bile seksi olabilir. Ondan pek hoşlanmaz ama bir gün kıyafet giydiği zaman, göz makyajına karşı gizli tavrını gösterir. Tutkusu başka malzemeler üzerinde de kullanır. Deri, dantel, büyük aksesuarlar üzerinde hem seksi hem de şık olacak.


Yengeç burcunun moda anlayışı:

Ay’daki baskın gezegen olan Yengeç burcu, geleneksel kıyafetleri takdir ediyor. Hareket özgürlüğüne büyük önem veriyorlar. Onlar için maddi olmayan değeri olan eşyalar veya uzun süredir kullanılan eski ceketler çok değerli olabilir.

Uzun süredir sevdikleri şeyleri kullandıklarını görebilirsiniz. Yengeç burç kadınları kadın gibi görünmeyi ve kadın giymeyi sever. İnce kumaşlar ve danteller, karşılayamayacakları şeyler arasında yer alır.

Gümüş ve incileri de aksesuar olarak severler. Kanser açık gözlü olmayı sevmez. Hasır şapkalar bu markanın favori aksesuarlarından biridir. En sevdiği renk beyazdır. Seçimleri buna göre yaparak modaya ve tarzına uyum sağlamayı başarır.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Ana Sayfa – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları Ev Dekorasyon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.