Kadına Dair Ne Varsa...

Sıkı Bir Vücut İçin Evde Yapılacak Hareketler

0

Evde Yapabileceğimiz Fit Kalma Hareketleri

Sıkı bir vücut için öneriler saymakla bitmeyecek olsa da bu işin en önemli kısmı spordur. Evde yapacağınız birkaç küçük hareketle bu işin bu kadar zor olmadığını göreceksiniz. Az ancak devamlı olan her hareket vücudunuz için ciddi bir yatırım olacaktır. Bu yüzden bu hareketleri devamlı yaparak kontrolü elden bırakmamalısınız.

İlk hareket germe bırakma şeklinde yapılan bacak uzatma hareketidir. Bacaklarınızı destek yardımıyla uzatabildiğiniz kadar uzatmaya çalışın. Belli bir hedef koyun ve oraya değmeye çalışın. Bir süre sonra bacaklarınızdaki derilerin toparlandığına şahit olabilirsiniz. Aynı şeyi kol kaslarınız için de yapabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Saçı Hızlı Uzatan Formüller 5 İpucu – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Devamlılık Bu Süreçte Önemli

Vücudunuzda incinmeye sebebiyet verecek hareketleri muhakkak gözetim altında yapmaya çalışın. Karın kasları içinse mekik çekmek iyi bir fikir olacaktır. Mekikleri uzun setler halinde ve yavaş yavaş çekmelisiniz. Halka çevirme hareketleri de size yardımcı olacak hareketlerin başında gelnmektedir

Hem incelme hem sıkılaşma bu hareketlerin devamlı yapılmasıyla mümkündür. Sıkı bir vücut için öneriler boyun bölgesi için de mevcuttur. Boynu yukarı kaldırarak çeneden germe yaparak sarkık yerleri toplayabilirsiniz. Bu hareketleri günlük yaparsanız daha iyi sonuçlar almanız içten bile değildir.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: En İyi 10 Ev Giriş Dekorasyonu – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.