İlişkiler

Ruh Eşinizi Bulmak

Doğru Eş seçimi konusunda farklı bir yaklaşım. Hadi bakalım…

Kişiler ilişkilerinde doğru insanla mı beraber olduğunu bir çok kez kendine sorar. İlişkinin ilk zamanlarında çok fazla bu soru ile kendilerini sorgulayan kişiler ilerleyen dönemlerde bundan daha da emin olmak isteyebilirler. Bu durumda etrafındaki bir çok insandan da bunun onaylanmasını isteyebilirler.

Ruh eşinizi bulmak sanıldığı gibi zor bir süreç değildir. Bir ilişkiye başladığınızda en çok dikkat edilen aynı şeylerden hoşlanılıp hoşlanmadığıdır. Eğer çiftler aynı şeyleri yapmaktan ve aynı şeylerden hoşlanıyor ise çoğu zaman ruh eşimi buldum yanılgısına kapılabilirler. Doğru kişinin olduğunu sorgulamaya başladığınızda daha önceki ilişkilerinizde yaşadığınız bir çok sorunu yaşamamaya özen gösterirsiniz. En önemlisi de doğru kişi olduğunu düşündüğünüz kişiye karşı hissettiğiniz güvendir. Yanında daha huzurlu ve güven duygusunu hissederek vakit geçirebiliyorsanız doğru kişiyi bulmaya başlamışsınız demektir.

 

Her ilişkide bir çok kez değişimler olabilir. Kadın ya da erkek beraber olduğu kişinin yanında rahat davranabiliyorsa doğru kişiye yaklaşılmış demektir. Ruh eşini arayan çoğu insan yanında güven duyduğu ve rahat olduğu kişinin ruh eşi olduğunu anlayabilir. Bunun yanı sıra aynı şeyleri hissetmekte ruh eşini bulduğunuzu gösterebilir.

Bir ilişkide kadın ve erkeğin doğru kişi olduğundan tamamen emin olmak için güven duygusunun tamamen oluşmuş olması gerekmektedir. Güven duygusunun yer aldığı ilişkilerde kişiler ruh eşlerini daha iyi anlayarak hareket edeceklerdir.

İlişkilerin çoğunda ruh eşini arayan kişiler bir çok defa yanılgıya düşebilir. Her seferinde oluşan hayal kırıklıkları doğru insandan emin olunmasına da engel olmaktadır. Bu yüzden ilişkide doğru karar verebilmek için her iki tarafında birbirini iyi tanıması ilişkinin gidişatı ile ilgili bilgi sahibi olmasına yardımcı olur. Çoğu ilişkide her iki tarafta ruh eşini bulduğunu sanarak birbirlerine uyum sağlamaya çalışırlar. Bu durum kişilerin kendi hayat görüşlerine zarar verebilir. Bu yüzden ruh eşini bulmak için öncelikle güven hissetmeli ve sonrasında rahat olunmaya dikkat edilmelidir. Aynı şeylerden hoşlanarak zamanla hangi tepkilerin verileceği anlaşıldığında ilişkide herhangi bir sorun olmayacaktır. Bunun yanı sıra cinsel uyum da ruh eşini bulmaya yardımcı olan faktörler arasında yer alabilir.

Umarız herkes Doğru Eş seçimi yapar ve bir ömür boyu mutlu olur…

Tags

Related Articles

One Comment

  1. Doğru insanı bulup evlenmek için ruh eşimi aradığım doğrudur :)) çünkü ne kadar çok ortak noktamız olursa ilişkimiz o kadar sağlıklı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker