Kadına Dair Ne Varsa...

Mükemmel Tırnaklar İçin 10 Doğal Yöntem

0

Genel olarak her kadın bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmayı istemektedir. Gün içinde ya da haftada bir defa yapacağınız doğal yöntemler ile mükemmel tırnaklara ulaşmanız son derece mümkündür. Mükemmel tırnaklar için 10 doğal yöntem ile daha sağlıklı uzayan ve kolay kırılmayan tırnaklara ulaşmanız oldukça kolay.

Tırnaklarınıza yapacağınız bu yöntemler tırnaklarınızın oje sürmeden de daha bakımlı, el ve tırnaklara sahip olmanız da oldukça mümkün hale gelmiş olur. Sağlıksız uzayan tırnaklar çabuk kırılır ve bakımsız zayıf görünür. Yapacağınız yöntemler ile bu kırılmalara, bakımsız görünüme, hoş bulunmayan tırnaklara son vermeniz hem daha kolay hem de olasıdır.


Tırnak bakım Fikirleri

Mükemmel tırnaklar için 10 doğal yöntem; Evinizde bulunan bir limon ve 1 kaşık yağ aslında sizin tırnaklarınızın sağlıklı daha bakımlı görünüme sahip olması oldukça mümkündür. Limonun içindeki asit ve yağın içindeki onarıcı ve nemlendirici yapısı sayesinde tırnak etleriniz hem beslenir hem de tırnaklarınızı daha kırılmaz ve sağlıklı uzamasına da katkı sağlamaktadır.

Badem yağı kullanarak tırnaklarınızı ovalamanız ve bir süre bu yağı tırnağınızda bekletmeniz tırnaklarınızı güçlendirir ve daha hızlı da uzamasını sağlamaktadır. Pekmezi tırnağınıza sürmeniz renksiz görünen tırnaklarınıza renk vermeye ve sağlıklı bir yapıya bürünmesine sebep olarak tırnak etlerinizi ve tırnağınızdaki o kötü görünümlü rengin gitmesine olanak sağlayan etkili yöntemlerden biridir.


Bir diğer mükemmel tırnaklar için 10 doğal yöntem ise; ellerinize, tırnaklarınıza sütü bir pamuk yardımı ile sürebilirsiniz. Ya da zeytinyağı ile toz beyaz kil karıştırıp tırnaklarınıza yedirerek daha sağlıklı uzayan tırnaklara sahip olmanız mümkündür. Lavanta yağı, sirke, Hint yağı, papatya suyu ve aynı zamanda kahve ile de sağlık ve güzel görünümlü tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bu yöntemler sadece tırnaklar için değil ellerinizde de aynı etkiyi gösterecek. daha bakımlı nemli ve kusursuz yumuşacık ellere sahip olmanız oldukça mümkün bir hal alır. Tırnak etlerinize zarar vermeden bütün ellerinize katkı sağlayan bu yöntemleri kolayca kullanabilirsiniz. Evinizde tırnak maskesi yapabilir ve istediğiniz tırnak ve ellere sahip olabilirsiniz.

Diğer sitemize de göz atabilirsiniz: Ana Sayfa – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları Ev Dekorasyon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.