Sağlık

Kolon Kanseri İçin Doğal Detoks

Kolon kanseri diğer bir adı ile bağırsak kanseri olarak bilinmektedir. Güçlü bir detoks programı maksimum üç gün yapılarak vücudun yenilenmesi sağlanmaktadır. İç organların temizliği için çeşitli detoks programları kişiyi sağlıklı ve dinç bir bedene sahip olmasını sağlar.

Detoks programları uzun süre yapıldığında kas kaybına sebep olabilmektedir. Son yıllarda artan kolon kanseri beslenme problemi ile ortaya çıkmaktadır. Bağırsakların vücuttaki görevini yerine getirememesi ve vücudun toksit üretmesinden kaynaklı olarak kanser hücresinin büyümesine ve genişlemesine sebep olmaktadır.

Sağlıklı beslenen kişilerde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineraller vücuda alındığında herhangi bir rahatsızlık söz konusu olmamaktadır Detoks programları ile iç organların temizlenmesi daha dinç ve sağlıklı vücut yapısının olmasına destek sağlar.

Kolon kanserini engellemek için yapılacak olan doğal karışım en fazla üç gün uygulanarak kişinin sağlıklı bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. Kür içerisinde kullanılan keten tohumu bağırsak sağlığı için son derece önemlidir. Sindirimi kolaylaştırması ve bağırsakların temizlenmesi için keten tohumu kullanımı günlük dozlarda devam ettirilebilir.

Ahmet Maranki kürleri arasında en çok tercih edilen kürlerden biri olan bu detoks programı belirli aralıklar ile uygulanarak kişiyi kolon kanserine karşı koruyacaktır. Bunun yanı sıra tedavi gören kişilerde tedaviyi destekleyici bir program olacaktır.

Kolon Kanseri İçin Detoks Malzemeleri

2 tatlı kaşığı yulaf kepeği

2 tatlı kaşığı keten tohumu

1 tatlı kaşığı chia tohumu

5 adet çilek

1 su bardağı alkalize su

Kolon Kanseri İçin Detoks Malzemeleri

Bu detoksta yer alan keten tohumu öğütülmüş keten tohumu olmalıdır. Keten tohumu direk tüketildiğinde herhangi bir fayda sağlamayacaktır.

Tüm malzemeler blender içerisine alınır ve sıvı hale gelene kadar blender dan geçirilir. İçilebilecek kıvama gelmesi için blender dan geçirilen malzemeler günlük bir bardak şeklinde tüketilir. En fazla 3 gün içilebilen bu detoks içerisine meyve tercihi kişinin isteğine göre kullanılabilir. Karpuz veya sulu meyvelerde tercih edilebilir.

Bu detoksu özellikle tedavi gören kişilerin doktor tavsiyesi üzerine tüketmesi önerilmektedir. Bağırsakların temizlenmesinde ve bağırsakta bulunan yararlı bakterilerin çoğalmasına büyük katkısı bulunan detoks suyu taze olarak hazırlanıp tüketilmesi gerekmektedir.

Tags

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker