Kadına Dair Ne Varsa...

Kış Aylarında Özel Oje Modelleri

0

Kış aylarında da tıpkı yaz ayları gibi el ve tırnak bakımına önem verilmelidir. Kış aylarında özel oje modelleri; renk olarak oje seçimleriniz genellikle kırmızı, merlot, koyu bordo, şeftali ya da siyah renklerde ojeler tercih edebilirsiniz. Bu tonların üstüne. Eşitli kış desenleri yapabilirsiniz; kırmızı bir ojenin üstüne kart tanesi ya da kardan adam tarzında desenler çizip içinizden geldiğince süsleyebilirsiniz.

French yaparak üzerine yeşil bir çam ağacı ya da yılbaşı konsepti ile ojelerinizi sürüp desenler yapmanız oldukça mümkündür. Gri ojeler ya da beyaz ojeler de kış ayları için modası geçmeyen renkler olup bu renkler ile modeller yapabilirsiniz.


Çeşitli ojeler

Kış aylarında özel oje modelleri arasında sürdüğünüz herhangi bir ojenin üzerine çeşitli benekler ekleyebilir ya da düz kış renklerinde ojeler sürerek ellerinizi bakımlı, güzel görünüme sahip hissetmeniz son derece mümkündür. Siyah ya da beyaz renk ojeleri birbirleri ile kullanarak çeşitli desenler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda iki adet birbiri ile uyum sağlayan renkler seçip yüzük parmaklarınıza birini diğer parmaklarınıza ile diğer bir ojeyi sürerek üzerine de sim ekleyerek hoş bir oje modeli yapabilirsiniz.

Tırnaklarınızın kış aylarında bile böylelikle sağlıklı, şık, bakımlı aynı zamanda güzel görünüme sahip olacaktır. Nude oje tonları ve renkleri de aynı zamanda kış için son derece uygun bir ojedir.


Değişik tarz

Mat ojeleri kullanarak kış aylarında özel oje modelleri elde edebilirsiniz. Mat hem parlamaz hem de tırnaklarınızın hoş bir görünüm elde etmesini, bakımlı tırnaklara da sahip olmanızı sağlamaktadır. Kırmızı ya da bordo ojeler yılbaşı temsili gibi görünüm sağlar aynı zamanda bu renkler de kış ayı için modası geçmeyen oje türleridir.

Yaz aylarında çok tercih edilen mavi ojeler aslında kış aylarında da tercih edilebilir çünkü gökyüzü yine aynı maviliğe sahip bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lacivert ojeler de kış aylarında genel olarak sıklıkla tercih edilen tonlarda, renklerdedir. Bronz ojeler hem parlak yani ellerinizde şık durur hem de kış ayları için de oldukça uyundur.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: L Salon Dekorasyonu Fikirleri – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.