Kadına Dair Ne Varsa...

Kış Aylarında Doğru Çorap Kombini

0

Kış aylarının vazgeçilmezi çoraplar, oldukça işlevseldir. Gerek sıcak tutması gerekse kombinleri tamamlayıcı olması sayesinde kış aylarında çorap giyimi bir hayli önemli olur. Kış aylarında doğru çorap kombini yapmak için bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki doğru kalınlıkta çorabı seçmektir. Kalın çoraplar ayaklarda terleme yapar.

Ne kadar şık parçalar bir araya getirilip kombin yapılsa da terli ayaklar bütün güzelliği ortadan kaldırır.


Doğru Çorap Tercihi ile Kombininizi Tamamlayın

Çorap tercihi sizin tarzınızı yansıtmada önemli unsurlardan biridir. Doğru çorap sizi tarz sahibi göstermede etkili olacaktır. Kısa gömlek elbise modellerinin altına renkli opak çorap giyebilirsiniz. Zıt renklerin uyumunu en rahat çorapta kullanabilirsiniz. Zıt renkle kombinlenen gömlek elbise ve opak çorap üzerine şık bir kaban giymenizi öneriyoruz.

Kış ayları sadece kalın çorapların giyilmesi gereken zaman değildir. İnce kilotlu çoraplarınızı pliseli etekler ile kombinlemeniz mümkündür. Eteğinizin üzerinde de balıkçı yaka bir kazak tercih edebilirsiniz. Deri eteklerinizle de ince kilotlu çoraplar oldukça şık bir görüntü vermenize yardımcı olur.

Bir kıyafetinizi ön plana çıkartmak isterseniz yapmanız gereken file çorap tercih etmektir. Özellikle yırtık kot giymeyi seven kadınlar kış aylarında doğru çorap kombini yapmak için file çorap kullanabilir. Çorabın üzerine yırtık kot pantolon giymek sizi tarz sahibi olarak gösterecektir. Yırtıklardan görünen file çorap detayı sizi daha kadınsı bir görünüme ulaştırır.


Desenli Çorap Kullanın

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında desenli çorap kullanmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda desenli çoraplara rağbet artmaktadır. Hem kilotlu çoraplarda hem de soket çoraplarda çeşitli desenler üretilmektedir. Bu kadar çeşit arasında kendinize uygun olan modele karar vermek zor olmaz. Desenli kilotlu çorapları örgü çanta kullanarak tamamlamanız sizi stil sahibi yapar.

Blazer ceketlerin artına da desenli çorap kullanın. Herkes tarzınıza hayran kalır.

Erkekler için de renkli ve desenli çorap seçenekleri bulunur. Özellikle kot pantolon ve renkli gömleklere desenli çorap kombini yakışmaktadır. Erkek kıyafetlerinin resmî havasını dağıtan güzel çorapları tercih edebilirsiniz. Eğlenceli kişiliğinizi yansıtmanıza yardımcı olur.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.