Kadına Dair Ne Varsa...

Kadınlar Hangi Durumda Yalan Söyler?

0

Kadınlar Hangi Durumda Yalan Söyler?

Kadınlar hangi durumda yalan söyler? Yalan söylemek kadın erkek kim olursa olsun ilişkiyi bitiren büyük hatalardan en büyük olanıdır. Sonucu ne olursa olsun dürüst olunması her türlü ilişkiyi bir şekilde ayakta tutacaktır. Kadınlar yalan söyleme konusunda çok yeteneklidir ancak erkekler kadar bu konuda geniş değildir.

Duygusal yönü daha ağır basan kadınlar duygu eksikliği ile beraber yalana başvurur. Bir şekilde alamadığı ilgi ve sevgiyi başka bir kanaldan ve yanlış kanallarla almaya başlarsa bunu bırakamaz. Yanlış olduğunu bilir ama yine de bırakamaz. Kandırılmak Yalanı Doğurur

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Çocuk Gelişimi İçin 7 Altın Kural – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Kandırılmak Yalanı Doğurur

Bir diğer sebep ise kandırılmışlık psikolojisidir. İlişkinin başlarında çizilen yanlış resim, içi dolmayan ilgi vaatlerinin gerçek olmadığını anlayan kadın kandırıldığına kanaat getirir. Hele ilişkide bağımlılık geliştirmişse bırakıp gidemediği gibi birde mutsuzlukla Baş başa kalır. Zaten ilişki yaşadığı adamla baş başa kalma ihtimali yoktur adam ilgisizdir. Bu yüzden de yalana sarılıp bu psikolojiyi alt etmeye çalışır. Yalan söylemenin affedilir, açıklanır hiçbir tarafı yoktur ve tüm yalanlar ilgisizlikten, sevgi eksikliğinden meydana gelir. Yalan söylemek affedilir olmasa da zararı daha fazla büyütmeden ilişkiyi bitirmek, yalana son vermek en iyisidir.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: En İyi Şamdan Model Tavsiyeleri – Ev Dekorasyonu Banyo Mutfak Ofis Dekorasyon Yazıları (dekorbilgi.com)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.