Kadına Dair Ne Varsa...

İlişkinizde Asla Yapmamanız Gereken 10 Hata

0

İlişki hataları her ilişki kendine özgü olsa da yapılmaması gereken kurallardan oluşuyor. Bunlar ilişkinin temelini sarstığından ne kadar farklı olursanız olun sizlere sorun yaşatacaktır. Bu hatalardan ilki elbette yalandır. En ufak konular da bile doğruyu belirtmediğinizde bu zamanla yalanı daha da büyütür. Veya karşı taraf bunu öğrendiğinde kafada soru işaretlerini oluşturacaktır.

Şüphe bütün güzel duyguları bitiren en karanlık duygudur. Bir diğer hata iyiliğin dozunu kaçırmaktır. İlişkide karşı taraf hiçbir şey yapmadan sadece sizden bir şey beklediğinde orada dengesizlik hali başlıyor. Her şey dozunda güzel ve kabul edilir.


Özenli Olmak ve Davranmak Sorumluluk Gerektirir

Özensiz davranışlar bir diğer hatalar silsilesidir. Bu özensizliği her alanda geniş çerçevede düşünebilirsiniz. Dış görüntüdeki özensizlik saygısızlık olduğu gibi tavırlardaki özensizlik de saygısızlığın bir diğer şeklidir. Saygının olmayışı ve her şeye fazla müdahil olmak girilmemesi gereken alanlardandır. Sevginin çok büyük olması aynı oranda fazla olan saygısızlığı örtmemektedir. İlişki hataları saygı ve sevginin temelde sorunlu olmasından kaynaklanır ve dikkatli davranmayı gerektirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.