İlişkiler

İlişkilerde Özel Günler

 

İlk tanışılan gün, doğum günü, beraber ilk yıl ya da evlilik yıl dönümleri kadınlar tarafından unutulmayan günlerdendir. Erkekler özel günlerde daha rahat olabilmektedir. Çoğu kadın ve erkek ilişkilerindeki özel günleri aynı gün kutlamaya çalışmaktadır.

Özel günler bir ilişkide ilişkiye renk katarken çiftlerin birbirlerine olan değerini de hissetmelerini sağlayabilir. Çok fazla pahalı hediyeler yerine kendi yaptığınız birkaç hediyelik de karşı tarafı mutlu etmeye yetecektir. Ayrıca sadece özel günler dışında küçük sürprizler ilişkinin daha mutlu olmasını sağlayacaktır.

Kadın ve erkeğin özel günlere bakışı oldukça farklıdır. Kadınlar daha ayrıntılı yaklaşırken erkekler biraz daha rahat olabilmektedirler. Özel günlerdeki hediye seçimi de oldukça özen isteyen bir durumdur.

Hediye Seçimi

Hediye seçerken kadınlara hediye almak daha kolay olsa da erkeklere hediye seçimi yapmak da bir o kadar zor olabiliyor. Klasik hediyelerin dışına çıkarak farklı hediyeler seçmek karşı tarafın daha da ilgisini çekecektir.

Kadınlara hediye seçiminde daha çok o günün özel olduğunu hissettirecek eşyalar tercih etmek karşı cinsin ilişkisine ne kadar önem verdiğini gösterecektir. Erkeklere hediye seçiminde ise çiftlerin birbirleri arasında ortak tercihler yapması daha doğru olacaktır. Örneğin erkeğe alınacak parfümde daha çok onun tercih ettiği kokular arasından seçim yapmak daha çok hoşuna gidebilir. Genellikle erkeklere alınan tarz hediyeler kadınların istediği eşyalar olmaktadır. Bunun yerine erkeğin seçimlerine göre hediye tercih edilmesi onu da mutlu edecektir.

Kadınlar hediye seçimi yaparken kendi tercihlerine göre seçimler yapmaktadır. Erkekler ise daha çok genel olarak kadınların hoşlandığı seçimler yapmaktadır. Kolye, bileklik yada farklı aksesuarlar kadınların oldukça ilgisini çekmektedir.

Çiftlerin birbirlerine karşı verdikleri değerin simgesi olarak farklı kişiye özel hediyeliklerde tercih edebilirler. Kişiye özel hediyeler kupa bardak, yastık, tişört, kolye, çerçeve ya da saat gibi eşyalar daha ilgi çekici olabilmektedir. İlişkilerdeki özel günlerde hediye seçimleri çiftlerin ilgi alanlarına göre tercih edildiğinde daha çok hoşlarına gidecektir. Böylece birbirlerinin hoşuna giden hediyeleri de tespit edebilirler. Önemli olan anlamlı ve ilişkiye yakışır bir şekilde hediye seçimleri yapmaktır.

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker