Güzellik

Hızlı Uzayan Kirpiklere Sahip Olmak İster Misiniz ?

Hızlı Uzayan Kirpiklere Sahip Olmak İster Misiniz?

Bayanların uzun gür kirpiklere sahip olması onları fazlası ile mutlu etmektedir. Özellikle göz makyajını seven biri için kirpik adeta takıntı halini almaktadır. Makyaj yaparken göz bakışlarınız karşı tarafı inanılmaz bir şekilde etkilesin istiyorsunuz öyle değil mi? Bunun için sizlere nasıl gür ve dolgun bir kirpiklere sahip olmanız gerektiği hakkında temel önerilerde bulunacağız. Kirpiklerinizin dökülmemesi için kullandığınız kozmetik ürünün ne kadar kaliteli bir seviyede olup olmadığını araştırmanız gerekir. Hindistan da en çok kullanılan saç ve kirpiklere oldukça etkisi olan yağ, Hint yağıdır. Türkiye’de en çok kullanılan ve sürekli tercih edilen yağ ise badem yağıdır.

Bu iki bitkisel yağ her iki eş değerde size istenilen sonucu en iyi şekilde sağlamaktadır. Fakat alışılagelmiş badem yağı yoğun E vitamini içerdiğinden dolayı kirpik bakımında popüler bir yağ olarak bilinmektedir. Bu yüzden size badem yağının inanılmaz etkisinden bahsedeceğiz. Özellikle kirpiklere olan etkinin ne kadar fazla olduğunu anlatacağız. İyice merak ettiniz öyle değil mi? O halde bir de badem yağının üstün faydalarından hep beraber bilgilenelim, öğrenelim.

İnanılmaz Kirpik Uzatan Formül Badem Yağı

Doğal bitkisel yağların ne kadar faydalı olduklarını biliyor muydunuz? Sadece yemeklerde değil bir de cilt bakımlarında kaş ve kirpiklerinizde hatta dökülen saçların tekrardan onarılmasında büyük katkı sağlıyor. Özellikle badem yağı içeriğinde bulunan esansiyel maddeler ve vitaminler sayesinde çeşitli elementlerin gücü ile adeta bir mucizevi iksirini ortaya seriyor. Çoğu insan kirpiklerinin zayıf ve kısa olmasından kaşlarının seyrek olmasından hatta saçlarının cansız durmasından yakınır durur. Bütün bunlara doğru bir şekilde çözüm aramak gerekir. İşe önce kimyasal maddeleri kullanmak yerine doğal esansiyel içeriğe sahip olan bitkisel yağları kullanmak başlamanızı tavsiye ediyoruz. Badem yağı en çok sevilen ve bakım için ideal olan bir bakım kürüdür. Özellikle kirpik ve kaşlara düzenli bir şekilde masaj yolu ile sürüldüğünde inanılmaz değişim bir ay kadar kendini belli edecektir. Bunun için öncelikle yapmanız gereken bunun katkısız olmasına dikkat etmeniz hatta bu ürünü sadece eczanelerden almanız gerektiğini bilmektir. Peki, badem yağı ile kaş ve kirpik bakımı tam olarak nasıl yapılır dilerseniz size bunu doğru ve engin bilgilerimiz ile aksedelim. Bakalım bu tavsiyelerimize uyacak aradaki farkı görebilecek misiniz?

Badem Yağı Kirpikleri Gerçekten Uzatıyor mu?

Yapılan araştırmalara ve uzmanların söylemelerine istinaden badem yağının adeta bir mucizevi kür olduğunu öncelikle buradan sizlere hatırlatmak istiyoruz. İster inanın ister inanmayın ama bu kür kirpiklerin hızlı ve sık bir şekilde uzamasına olanak veriyor. Bütün bunlara inanmak istiyor ve gerçekten aradaki uçuruma şahit olmak istiyorsanız her gün gece yatmadan avucunuzun içine 6 damla kadar badem yağı akıtın. Daha sonra makyaj pamuğu ile destek alarak kirpiklerinize dağıtın. Elinizi direk gözünüze değdirmeniz göz içerisinde yanmaları meydana getirecektir. Mümkün oldukça göz duyusundan uzak durun. Daha sonra uyumaya geçmeden önce kirpiklerinize en az 5 dakika kadar masaj yapınız. Başarılı bir masajın ardından uyku moduna geçin. Bunun en az 3 ay her gün düzenli yapın kısa zamanda kirpiklerinizde inanılmaz bir şekilde değişimlerin olduğuna şahit olacaksınız. Badem yağı kirpikleri gerçekten uzatıyor mu sorunuza en ayrıntılı bilgileri sunarak sizlere yardımcı olduk. Şimdi kaşlar ve saçlar üzerinde olan etkisinden söz edelim.

Badem Yağının Saç Ve Kaşlara Büyük Etkisi

Saçlarınızda inanılmaz derecede kepeklenme sorunu mu var bunun için dert etmenize gerek yok saç diplerinize bir miktar badem yağı sürerek masaj yapın. Masaj saçın güçlü bir hacme gelmesine olanak verecektir. Daha sonra hemen ardında ince bir tarak ile tarama işlemine geçin ve badem yağını bir gün boyunca saçınızda bekletin. Doğal esansiyel maddelere sahip olduğunda saça zarar vermeyecek ve dökülmesini engelleyecektir. Dolgun saçlara ve sık gür kaşlara sahip olmak için yapmanız gereken badem yağını kullanırken masaj yöntemini uygulamak kan hızını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunmaktır. Badem yağının saç ve kaşlara büyük etkisi oldukça fazladır. Denemeden net bir sonucu elde edemezsiniz. Bir de düzenli olmak koşulu ile istediğiniz gür ve uzun saç, kirpik ve kaşlara badem yağı sayesinde sahip olabilirsiniz. Badem yağı bir de sağlık içinde oldukça faydalıdır. İçeriğinde yoğun miktarda E vitamini bulunmaktadır. E vitamini zaten cildin dostudur.

Tags

Related Articles

2 Comments

  1. kirpikler uzuyor mu ki normalde? benimkiler sanki hep küçük bildim bileli. badem yağını denemek isterim, uzun kirpikler kadınlarda hoş duruyor çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker