Kadına Dair Ne Varsa...

Hayatınızdaki Erkeğin Doğru Biri Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

0

Doğru insan modeli sınırları belirsiz bir tanım olsa da birkaç küçük nokta ile bunu kestirebilmek mümkündür. Değişen zaman ve zemin dikkate alındığında o gün çok doğru dediğimiz insan yarın çok yanlış biri olabilir. Bu yüzden bunlara çok takılmadan kişisel anlamda ilerlemeye özen göstermek en iyisi olacaktır. Ancak her konuda size dürüst davranan bir erkeğin doğru insan olma ihtimali kuvvetlidir. Yalana gerek duymayan, tüm planlarını sizle beraber yapan ve sizi her plana dahil eden bir adamla rahatça her yolu yürüyebilirsiniz.


Sizden gizli gündemlere sahip bir insan başınıza daha büyük işler de açabilir. Özellikle telefon, sosyal medya kilitli ise ve telefon görüşmeleri sizin yanınızda yapılmıyorsa orada tehlikeli bir şeyler var demektir. Tam tersi hareketlere sahip bir erkek sizi seviyor ve size değer veriyor diyebiliriz.

Ailevi ilişkiler de bir erkeğin doğru olup olmadığı konusunda bize fikir verecektir. Doğru insan modeli etik kurallara sıkı sıkıya bağlı olacağından özellikle civarındaki kadınlara olan tavrı size ciddi şekilde fikir verecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.