Kadına Dair Ne Varsa...

Hangi Burçlar Birbirine Uyumludur?

0

Peki, hangi burçlar birbirine uyumludur? Bu yazımızda da bunları inceleyeceğiz.

Burçların hayatımıza etkileri bir gerçek. Tabii bu durum ilişkilerimize de yansımaktadır. Özellikle bu sebepten yeni tanıştığımız birine sorduğumuz ilk sorulardan biri de burcunun ne olduğudur ve hemen internette burcunun özelliklerine, uyumuna da bakarız.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Pandemi Sürecinde Evde Yapılacak Aile Etkinlikleri – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


İlk olarak Koç burcu Aslan ve Yay burçlarıyla uyumludur. Boğa burcu, Başak, Oğlak ve Yengeç burçlarıyla uyumludur. İkizler, İkizler, Terazi, Kova ve Aslan burçları ile uyumludur. Yengeç burcu, Akrep, Balık, Boğa ve Kova ile uyumludur. Aslan burcu Koç, Yay ve İkizler ile uyumludur.

Başak, Boğa ve Oğlak ile uyumludur. Terazi, İkizler ve Kova ile uyumludur. Akrep yine Yengeç ve Balık ile uyumludur. Yay, Aslan ve Koç burcuyla uyumludur. Oğlak, Boğa ve Başak ile uyumludur. Kova, İkizler, Terazi, Yengeç ile uyumludur. Balık ise Koç, Akrep, Yengeç, Balık ile uyumludur.

Artık yazının sonuna geldiğimize göre bundan sonraki hangi burçlar birbirine uyumludur? Soruna geleceğiniz yeri biliyorsunuz.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: En Güzel 10 İstikbal Salon Koltuk Takımı – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.