Kadına Dair Ne Varsa...

Hamilelik sırasında şık görünmek için 7 ipucu

0

Hamilelik sırasında şık görünmek için 7 ipucu Şık hamile dönemi geçirmeniz 7 tane ipucumuz var. Birincisi tarzınızdan ödün vermeyin. İlk aylara oranla son aylarda çok fazla değişen vücut formu moralinizi bozmasın tarzınızı korumaya devam edin mesela en sevdiğiniz küpeleri daha sık takmalısınız. İkincisi, kıyafetlerinizi kullanmaktan vazgeçmeyin. İlk aylardan itibaren elbiselerinizle ilgili farklı kombinasyonlar yapmayı deneyin. Üçüncüsü daha orta boy elbiseler tercih edin bu vücut formunuzun daha dengeli görünmesini sağlar.

Dördüncüsü ise kombinelerinizde üst giyime özen gösterin ve şeritli elbiseler tercih edin. Beşincisi esnek kumaşlı elbiseler tercih edin. Altıncısı dolabınızdaki bazı parçalar hamilelik için de uygun olabilir bunları değerlendirmeyi deneyin. Yedincisi ise yeni ürünler alırken farklı renk ve desenler deneyin.


Şık hamile kombineleri

Hamilelikte sık sık elbiseler tercih edilmektedir. Hem sürekli değişen vücut formuyla daha uzun süre uyması mümkündür hem de hamilelik döneminde daha rahat hareket edilmesini sağlaması açısından bu tercih çok normaldir. Buna uygun hamile elbiseleri tercih etmek mümkündür. Hamilelik döneminde şık kombinler elde etmek için dolabınızdaki birçok parçadan yararlanmanız mümkün.

Kalem etekler değişen vücut formunuza kolayca uyacak bir parçadır. Karnınızın büyümesiyle artık giyemediğiniz gömleklerinizin önünü açık bırakarak daha spor görünümlü kombinler de elde etmeniz mümkündür. Hamilelik döneminde kolayca kullanıp kombinleyeceğiniz bir diğer parça da taytlardır.


Hamile giyiminde şıklık

Hamilelik sırasında şık görünmek için 7 ipucu Şık hamilelik kombineleri oluşturmaktan bahsettik. Hamilelik sırasında satın alacağınız ürünleri de yine bu önerilere uygun olarak satın alabilirsiniz. Dolabınızdaki parçaları kullanmak hem tarzınızı devam ettirmenize hem de sürekli yeni kıyafetler almanıza engel olmuş olur. Şık bir hamilelik için öncelikle tarzınızdan ödün vermeyin. Her zaman kullandığınız takıları kullanmaya makyaj tarzını devam ettirmeye hatta yeni hamile ürünleri alırken aynı renklerle ve kombinlere dikkat ederek şık kalmaya devam edebilirsiniz.

Bir diğer önemli nokta yeni elbiseler alırken dikkat etmeniz gerekenler. Şık hamile elbiselerinizin orta boy olmasına dikkat edin değişen vücut formunuz için en ideal boy bu olacaktır. Farklı renk ve desenler de deneyebilirsiniz ancak elbiselerinizin esnek kumaşlı olmasına da özen göstermelisiniz.

Diğer sitemize de göz atabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.