Diyet

Göbek Eriten Diyet

Dünyada kadınların yaklaşık %70'in yaptığı en büyük sorunlardan biri de göbektir. Kadınların korkulu rüyası olan bu göbekten bazı egzersizler ve diyet listesi sayesinde kurtulabilirsiniz.

Dünyada kadınların yaklaşık %70’in yaptığı en büyük sorunlardan biri de göbektir. Kadınların korkulu rüyası olan bu göbekten bazı egzersizler ve diyet listesi sayesinde kurtulabilirsiniz.

Öncelikle enerji tüketimini düzene sokmamız gerekecektir. Biliyoruz ki göbeğimiz yağdan oluşuyor ve en son enerji için yağ kullanılıyor, bu yüzden karbonhidrat tüketimini en aza indirmemiz gerekiyor. Karbonhidrat tüketimini en aza indirirsek vücudumuz yağ tüketmeye başlayacaktır. Buda göbeklerden kurtulmamıza yarayacaktır. Şeker konusuna gelirsek uzak durmamız gereken en önemli madde. Şeker tüketmemelisiniz.

 

Diyet Listesi

Önerimiz olan diyet listesi sizin düzeninizi zorlamayacak bir listedir. Sabah haşlanmış yumurta ve süt tüketmelisiniz, ara öğünde 1 kase yoğurt ile beraber mevsim meyvesi, öğlen yemeğinde sebze yemeği, akşam yemeğinde ise az yağlı et ve sebze yemeği tüketmeniz yeterli olacaktır.

Günlük 2 litre su tüketmeyi, sabahları 30 dakika boyunca yürümeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın!

Tags

Related Articles

2 Comments

  1. göbeği olup da eritmek isteyenler için çok önemli bir konu bu yazı için teşekkür ederim dediğiniz gibi su önemli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker