Kadına Dair Ne Varsa...

Evde Yapılacak Enfes Tatlı Türleri

0

Hepimizin ansızın gelen tatlı krizleri vardır. O anlarda evde var olan bir tatlı yoksa, çok zor durumdasınız demektir. Üşenmenin bir manası olmayacak tabi ki, ne kadar istemesek de kriz er ya da geç gelecektir. Böyle durumlarda krizin baskısı sonucu kısıtlı vaktiniz olacaktır. Size evde yapılacak enfes tatlı türleri konusunda yardımcı olmak istiyoruz.


Hızlı bir tarif olan mikrodalga fırında çikolatalı brownie kek, bir dakika gibi bir sürede tatlı krizine son verecektir. Sıradanlığı sevmeyenler için çikolatalı browniye kahve ve badem eklemek keke çağ atlatmak olacaktır. Kırmızı meyveleri sevenler için meyveli cobbler 2 dakikalık pişirme süresi ile iyi bir seçenek olacaktır.

Marsmallow kriz için tek başına yeterli tabi ki ama bisküvi ve çikolata ekleyerek çikolatalı bisküvi lokumları oluşturmak daha eğlenceli bir seçenektir. Elmalı pay seviyorsanız, 1 dakika içinde hazırlayabileceğiniz elmalı crumble tariflerine bir göz atmak işe yarayacaktır. Evde yapılacak enfes tatlı türleri anlık krizler için harika çözümler sunacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.