Sağlık

Et Benlerinden 3 Gün İçinde Kurtulmanız Mümkün

Vücudun ve yüzün çeşitli yerlerinde çıkan et benleri oldukça rahatsızlık vericidir. En rahatsız edici özelliği ise sabit kaldığı yerde büyüme göstermesidir. Kiminin 4 ayda kendiliğinden düşerken kimilerinin neredeyse 1 sene kadar sürede kurtulmadığını görürüz. Aksine et beni durduğu yerde bakteri üreterek içten içe büyümeye hatta görüntü olarak yağ bezesini andıran bir yapıya gelir. Durum böyle olunca görüntü kalitesi de en alt safhalarda yer alır. Özellikle göz altı torbacıklarında çıkması oldukça zor bir durumdur.
Bayanların en çok karşılaştığı bu durumlar günlük yaşantılarında var olan enerjinin de düşmesine neden olur. Et benleri göz çevresinde ,boyun ve ense arkalarında çok sık rastlanan bir durumdur. Çeşitli makyaj ürünleri ve hava değişimi buna neden olabilir. Aslında et benleri diğer yaralara benzemez. Ağrı yapmayan sizi kesinlikle rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Rahatsızlık veren tek tarafı yüzün belirgin yerlerde çıkması ve o görselliği en kötü halini sağlamasıdır.
Et beni genelde her türlü sürtünmeye meyilli kaldığı zamanlarda nükseder. Örneğin kışın giydiğiniz bir boğazlı kazak zorlama esnasında ten üzerinde sürtüşmeye yol açacaktır. Bu sürtüşmeler derinin kaşınmasına ve kabarmasına neden olacak ve hiç beklemediğiniz bir zamanda et beni çıkmaya başlayacaktır. Bunun diğer sebepleri ise şeker hastalığına bağlı durumlardır. Ayrıca dengesiz beslenme ve dengesiz kilo alma ve kilo verme durumları cildin kimyasını değiştireceğinden vücut tepkisini herhangi bir bölgede et beni olarak yansıtacak ve bu ben küçücük iken zamanla büyüyen ve görselliği itici haline sokan bir görselliği sunacaktır. Bundan kurtulmak için çeşitli kapatıcılara başvuracak hatta kopartmaya bile çalışacaksınız. Bunu bu şekilde tedavi etmeniz mümkün değildir. Özellikle çok hassas yerde çıkmış ise et beninden kurtulmanız için değişik bir yönteme başvurmanız gerekir. Hiç kimsenin bilmediği bir yöntem ve en az 3 gün içerisinde size yüzde yüz sonucu sağlamaktadır.

Şaka Değil Gerçek Et Benlerinden 3 Günde Kurtulabilirsiniz !

Uzun zaman bu şikayetler ile yaşayanlar görüyoruz ve buna bir türlü alışamıyor görüntü kirliliği olarak gördüğünüz et benlerinden nasıl kurtulacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz. Et benleri vücudun herhangi bir yerinde bir veya birden fazla yerlerde çıkabilir. Özellikle göz makyajını fazla yapanlar ve kullandığı ürünün cilde hasar verdiği durumlarda göz kapağı bundan olumsuz bir şekilde etkilenir. Et beninden kurtulmanız için ihtiyacınız olan boya değmemiş doğal bir saç telidir. Doğal bir saç telini kopartın ve bir kişiden yardım alarak onu et beninin olduğu bölgeye bağlamasını isteyin. Bu bağlama iyi bir şekilde ayarlanmalı ve sıkı bir şekilde bağlanmalıdır. Öncelikle bu durum gözün altında ya da vücudun herhangi bir bölgesinde sanki ip ile bağlanmış havasını size daha fazla hissettirebilir. Önce biraz bu durumdan kasılacaksınız ama daha sonra bu sizi aslında hiç etkilemediğini hatta canınızı hiç yakmadığını fark edeceksiniz.
Diyelim ki et beni çok göz önünde duruyor kesin yöntem için, hemen bir saç telini karşınızdakine sıkıca bağlatın .Bir ince uçlu makas ile saç telinin fazlalığını kesin. Bunu 3 gün bekletin 2. gün yumuşama ve et beninde hafif sallanma hissedeceksiniz. 3. gün ise et beninde ki kök hücreleri artık bağladığınız saç teli ile cansızlaşmaya başlayacak kenarlarında hafif siyahlaşmalar oluşacaktır. 3.günün ortasında birden bire saçın et beni ile düştüğüne şahit olacak gözlerinize inanamayacaksınız. Et beni sorunu olanlar tavsiyemiz bu test daha önce gerçekleştirilmiştir ve yüzde yüz olumlu sonuçlar vermiştir. 3 gün süre içinde düştüğüne şahit olacaksınız. Düştükten sonra size düşen görevler, dengeli beslenmek ve stresten mümkün oldukça uzak durmaktır. Bir de cildin yağ ve nem dengesini eşitleyecek yüz kürlerini doğal yöntemler ile uygulamaktır sağlıklı günleriniz daim olsun.
Tags

Related Articles

2 Comments

  1. benim et benleri hepsi bi yerde birikmiş ayağımda var ama baya bi büyük yani 🙂 bana fayda etmez sanırım bu yöntem pek et benine de benzemiyor benimki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker