Kadına Dair Ne Varsa...

Hoşlanan Erkek Davranışları Nasıl Anlaşılır 5 İpucu

0

Hoşlanan erkek davranışları bir kalıp olarak karşımıza çıkmamaktadır. Net olarak bir bir gösterge olmasa da ve birkaç davranış kalıbı sadece fikir verebilir. Ancak tam emin olmadan bunlara da kapılmamanız tavsiye edilir. Bu davranışlardan ilki size olan ilgisi ve alakasıdır.

Çok karmaşık zamanlarda 5 dakika bile size zaman ayırıyor ve yanınızda oluyorsa burada dikkat edilmesi gereken bir durum var demektir. Elbette bu tek başına hoşlanma belirtisi olmayacaktır. Bunu küçük jestlerle ve davranış modelleriyle destekliyor olması çok önemlidir.


Detaylara Önem Vermesi Çok Önemlidir

Sevdiğiniz filmlerden, mekanlardan, kitaplardan derlemeler yapması bunları hediye olarak karşınıza çıkarması dikkat edilmesi gereken husustur. Sizle ilgili detayları az da olsa bilmesi ve bunları hatırından çıkarmaması zaman zaman bunu size göstermesi hoşlanıyor olduğuna dair delillerden biridir.

Sizle zaman geçirmeyi seviyor olması ve her halinizle sizi dikkatle takip ediyor olması da önemli ipuçlarından sayılabilir. Ancak en önemlisi fikir ayrılıkları ve tartışmalarda kendini göstermektedir. Kendisi için önemli olan bir konuda çirkinleşmeden kendini ifade edebilen ve sizi manipüle etmeyen, kırmayan bir adamın hoşlanan erkek davranışları .

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.