Kadına Dair Ne Varsa...

Enfes Kış Kurabiye Fikirleri

0

Mutfakta farklı tat arayışları başladı ise yeni yıl heyecanı geldi demektir. Sanırım o gece, o eşsiz sohbete hangi atıştırmalıklar eşlik edecek diye çoktan düşünmeye başladık. Böyle günlerde yapılanları yemek kadar onları hazırlamak da harika hissettiriyor. Tabi atıştırmalıkları yapmak değil hangilerinin yapılacağını seçmek büyük bir zahmet. Sizi bu zahmetten kurtarmak için enfes kış kurabiye fikirleri vermek istedik.

Sitemizdeki diğer içeriklere de göz atabilirsiniz: Enfes Kestane Pişirmek İçin 5 İpucu – Kadın Güncel | Sağlık, Güzellik, Moda, Dekorasyon, Estetik (kadinguncel.com)


O soğuk gecede kurabiyelerin görünüşleri bile içiniz ısıtacak. Tarçınlı yıldız kurabiyeler hazırlaması kolay bir atıştırmalık ancak yıldız şeklinde kurabiye kalıbı bulmak gerekiyor. Daha zahmetsiz bir tarif olan çikolatalı kurabiyeler de uygun olabilir tabi ama yeni yıl yaratıcılığınızı aktarmak daha hoş olacaktır.

Kajulu karamelli kalp kurabiyeleri, karamel dolgusu ile içinizi ısıtacaktır. Linzer kurabiyeleri ile reçelin etrafına pudra şekeri ile kar yağdırabileceksiniz. Zencefilli kurabiyeler sembolik yeni yıl şekilleri ile direkt konuya hizmet edecektir. Sizin için verdiğimiz enfes kış kurabiye fikirleri yeni yıl gecesi sizi her zamankinden daha iyi hissettirecektir.

Diğer sitemizdeki içeriğe de bakabilirsiniz: Banyo Dekorasyon Fikirleri – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.