Kadına Dair Ne Varsa...

En Kıskanç Burçlar Hangileridir?

0

En kıskanç burçlar: koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep olarak bilinmektedir. Bu burçlar çok fazla kıskanç ve sahiplenici bir tutuma sahiptirler. Şimdi dizelere bu burçların kıskançlıklarını açıklayacağız.

Koç Burcu
Bu burçlar her zaman ön plana çıkmak istemesiyle bilinir ve kendini geride gördüğü anda kıskançlığı başlar. Kıskançlığını farklı şekillerde ifade etmeye başlar.
Boğa Burcu
Boğa burçları, burçlar arasında en kıskanç burç diyebiliriz. Bu burçlar için kıskanmak son derece basit ve normal bir davranıştır onlara göre. Boğa burçları kontrolü elden kaybetmeye başladığını hissettiği anda çıldırmaya başlar ve kıskançlık yapar. Bu burçlar çok sinirli ve agresif olmasıyla bilinirler. Kıskançlıkları bir insanı kısıtlayacak derecede ileri gider.

İkizler Burcu

İkizler burçları kıskançtırlar ama çok fazla değil. Kendilerini kolayca bastırabilirler. Onların korkusu aldatılmak ve hayal kırıklığı yaşamaktır.
Yengeç Burcu
Yengeç burçları sinsi bir şekilde kıskanırlar. Asla kıskandıklarını belli etmezler.  Dışarıya hissettirmeden kıskançlıklarını içlerinde yaşarlar.
Aslan Burcu
Aslan burçları çok fazla kıskanç olsalar bile asla dışa yansıtmazlar ve iç dünyalarına dönerler.

Başak Burcu
Başak burçları çok fazla kıskançlık yapan burçlar değillerdir. Kıskançlık ile hareket ederse alıngan bir hal alabilir.
Terazi Burcu
Terazi burçları çok renkli kişiliğe sahip olsalar da duygularına yenik düşebiliyorlar. Kıskançlık az da olsa var diyebiliriz.
Akrep Burcu
Akrep burçları boğadan da kıskançtırlar. Özelliklerini yoğun şekilde hissettirirler. Mutsuz olacak şekilde kıskançlıklar yapabilirler.

Burçların Önemi Nedir?

Burçların önemi kadın ve erkeklerin ilişkilerinde belli bir dengenin ve uyumun oluşmasını sağlamaktadır. Ortada bulunulan uyumun burçlar ile birlikte olup olmadığı belirlenir. Bu da çok iyi bir yöntemdir. Genelde her birey burcunun özelliğini taşır. Çeşitli kıskançlıkların, ilgisizliklerin, sevginin nedeni doğduğunuz güne göre hesaplanan burçlarınızdır.

Bu sizlere hayatınızda hiç önemi yokmuş gibi gelse de aslında çok büyük önemi vardır diyebiliriz. Karşınızdaki kişiyle ne kadar uyum içerisinde olduğunuzu gösterir ve sizi doğru yöne itebilir. Bu da hayatınızda çeşitli değişikliklere neden olabilir. Seçtiğiniz kişilerin burcunuz ile olan uyumuna dikkat edin.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Giyinme Odası İçin Dolap Seçimi Fikirleri – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.