Dekorasyon

Duvarlarınızı Puzzle İle Süsleyin

Evinizin duvarlarında çeşitli tablo ve aksesuarlar ile süslemek isteyebilirsiniz. Özellikle duvarlarda bulunan tablolar oldukça dikkat çekici görsellerden oluşabilir. Son yıllarda ilginç tasarımlı büyük saatler ve aynalarda evin duvarlarında tercih edilen aksesuarlardandır. Farklı tasarımları evinin duvarlarında kullanmak isteyenler içinde puzzle tablolar ilgi çekici olacaktır.

Puzzle Tablolar

Kendi yaptığınız bir puzzle tabloyu çerçevelettirerek evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Hem el emeği görseller ortaya çıkmış olur hem de istenilen bir fotoğrafların puzzle hali tercih edilebilir. Böylece evinizin duvarlarında kendi yaptığınız puzzlelar yer alacaktır.

Farklı boyutlardaki hazır puzzle görselleri oldukça ilgi çekici olmaktadır. Bunun yanı sıra puzzle yapılışı da çok kolay olduğundan bittiğinde eşsiz bir görüntü verdiği için çerçeve ile de duvarlarda yerini alır. Mutfak ya da salon için seçeceğiniz puzzle modelleri çok şık bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Mobilyalar ile beraber renk uyumu olan puzzle görselleri alanın renk bakımından da uyumlu görünmesine yardımcı olur. İstenile görselin puzzle yapılarak duvarları süslemesi de kişisel alanlarda izlerinizin olmasına katkı sağlar.

Puzzle yapılırken öncelikle kenar çerçevelerden başlanarak daha sonra diğer bölgelere geçilir. Ayrıca evinizin duvarlarında yer almasını istediğiniz puzzle duvarın ölçüsüne göre de farklı boyutlarda tercih edilebilir. Sevilen bir görselin puzzle şeklinde evinizin duvarlarında yer alması sizin de rahat etmenizi sağlayacaktır.

Sıkça tercih edilen görseller arasında yer alan doğa ve manzara görselleri puzzle görsellerde de şık bir görüntünün elde edilmesini sağlar. Ev dekorasyonunda tercih edilen puzzle görseller farklı dekorasyon fikirleri için alternatif olmaktadır. Çoğu puzzle görseli ünlü ressamların yapmış olduğu resimlerden olduğu için etkileyici hikayeleri olan puzzle ların duvarınızda yer alması konuklarınızın da ilgisini çekecektir.

Farklı boyutlarda ve alana göre tercih edilen puzzle tablolar şık çerçeveler ile süslenerek daha ilgi çekici olabilmektir. Ayrıca kendinize ait fotoları da puzzle haline getirerek duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Mobilya ve eşyalar ile uyumlu puzzle görseller her zaman daha şık bir görüntünün alınmasına yardımcı olur. Dikey ya da yatay görseller ile farklı çerçeveler ile yapılmış olan puzzle tabloları seçerken daha marjinal seçimlerde yapabilirsiniz.

Tags

Related Articles

One Comment

  1. büyük bir puzzle alıp, çocuklarımla tamamladıktan sonra duvarıma asmayı düşünüyorum, güzel duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker