Kadına Dair Ne Varsa...

Doğru Makyaj İle Genç Görünebilirsiniz

0

Hemen hemen her kadının kendini genç görmek istediği bir dönemi vardır. Aslında doğru makyaj ile genç görünebilirsiniz önemli olan doğru ve uygun makyaj yapabilmektir. Makyaj öncesi yüzünüze nemlendirici sürmek kırışıklarınıza karşı etkili olabilir. Makyaj bazı kullanırsanız eğer yine çizgi ve kırışıklıkları yok etmeniz görünmez bir görünüme getirmeniz mümkün.

Sıvı şeklinde olan fondötenler tercih etmeniz yüz renginizi daha güzel yansıtır ve daha gen bir görünüm elde etmiş olursunuz. Çok sürmeden sade ve doğal görünüme sahip olacak biçimde kontur sürmeniz cildinizi daha canlı ve bakımlı göstermenize yardımcı olacaktır. Pembe, şeftali renklerinde allık uygulayarak ise genç görünmeniz mümkün.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Hayatınızdaki Erkeğin Doğru Biri Olduğunu Nasıl Anlarsınız? – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Hangi Teknikleri Kullanmalıyız

Hem doğal, bakımlı hem sağlıklı hem de doğru makyaj ile genç görünebilirsiniz. Kaşlarınızı kaş kalemi ile belirginleştirmek ve dudaklarınızı dudak parlatıcısı ile renklendirmek sizin daha doğal ve daha bakımlı olup genç görünmenizi sağlayacaktır. Gözenekleriniz çok ön planda ise bu gözenekleri yok etmek için bir temel yardımı ile bu mümkün olacaktır. Bu bazı tüm ürünlerden önce uygularsanız gözenekleriniz daha da çok kapanacaktır.

Yüzünüze uygulayacağınız ürünleri nemli sünger ve tampon hareketleri yaparak uygulamalısınız ki daha etkili bir görünüm elde edesiniz. Az miktarda yüzünüze pudra uygularsanız hem yüzünüz doğal hem de daha genç görünüme sahip olabilirsiniz. Şunu unutmayın az ürün ile doğal makyaj yapabilirsiniz.

Kötü Görünmemek için Neler Yapmalıyız

Aşırı kontur ve aydınlatıcı sürmek sizi daha parlak, hoş durmayan ve doğal olmayan bir görüntüye sokar ama doğru makyaj ile genç görünebilirsiniz. Allığı yeteri kadar sürdüğünüz zaman gözenekleriniz kapanı ve yanaklarınız hoş, doğal bir görünüme ulaşabilir. Göz kapağınıza size yakışan ve yüzünüzü hoş yansıtacak bir far edinin bu far sizin yorgun durmanızı engelleyecek ve daha genç, enerjik görünümlü bir eşsiz bir hava katacaktır.

Göz kapaklarınız düşük ise ince ve çekik biçimde eyeliner çekmeniz yüzünüzün daha hoş durmasını sağlayacaktır. Kirpiklerinizi kesin olarak kıvırmalısınız bu sayede kirpikleriniz daha dolgun, hacimli ve uzun duracaktır. Yapacağınız bir doğru makyaj ile son derece genç görüneceksiniz.

Diğer sitemizdeki içeriklere de bakabilirsiniz: Muhteşem Banyo Dekorasyonu Fikirleri – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.