Kadına Dair Ne Varsa...

Daha Uzun Görünmek İçin 7 Kombin

0

Uzun görünmek için kombin önerileri denince hemen akla gelen birkaç ürün bulunmaktadır. Boyları, desenleri ve renkleriyle boyunuzu olduğundan daha uzun göstererek üzerinize tam olacaklardır. Parçanın uzunluğu, rengi, kumaşı ve desenleriyle ayarlanabilen bu konu, her kıyafet için değişebilmektedir. Ama hemen aklımıza gelen birkaç kıyafet bulunmaktadır.

Boyu Uzun Gösteren Kıyafetler

Uzun görünmek için bu kıyafetler hepimizin tercih edebileceği ve kullanabileceği özelliklerde olup, her bedeni bulunmaktadır. Böylelikle boyunu uzun göstermek isteyen herkesin alabilmesi mümkün olmaktadır. Boyu daha uzun gösteren kıyafetler ise şunlardır:

  • Tek renk kombin. Kıyafetlerinizin tek renk olması, boyunuzu kesmeyeceği gibi bir bütün görünmelerini sağlar.

  • Giyilen yırtmaçlı etek veya elbiseler, ince kumaşlarda da tercih edilirse bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.

  • Yüksek bel pantolon giymek, bacak boyunuzu olduğundan birkaç santim daha uzun göstereceği için tercih edilebilir. Oldukça rahat ve de sportif bir görünüm de sağlar.

  • Ayak bileğinize kadar inen bir tulum tercih etmeniz de boyu uzun gösteren bir üründür.

Yukarıda sayılan kıyafetlerin kullanımı kişiyi birkaç santim daha uzun göstereceği gibi şık veya spor bir görünüm de sağlayacaktır. Yaz-kış ayırt etmeksizin her mevsim de giyebileceğiniz kadar çeşidi bulunan bu ürünlerin her yerde ve her zaman da giyilebilmesi mümkündür.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Burçlara Göre En Uygun Spor Günleri Hangileridir? – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Boyu Uzun Gösteren Elbise Ve Kabanlar

Boyu uzun gösteren elbise ve kabanlar, desenler ve renkleri ile de avantaj sağlayarak amaçlarına uygun hale gelirler. Elbiselerin ve kabanların tek renk tercih edilmesi daha çok avantaj sağlayacak ve daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. Elbiselerin üzerindeki şekiller de oldukça etkili olabilmektedir. Tercih edilen yatay veya dikey çizgili elbiselere de dikkat etmek gerekir çünkü kıyafetlerdeki yatay çizgiler kişiyi uzun göstermeyeceği gibi kişiye birkaç kilo da ekleyebilmektedir. Kısacası Uzun görünmek için ;

  • Bu kıyafetleri tek renk
  • Dikey çizgili

Tercih etmek en bilinen ve işe yarayan püf noktalarındandır. Daha uzun görünmeyi amaçlayan kimse yukarıda sayılanlara dikkat ettiği taktirde daha uzun, şık ve sadece görünecektir. Bu sayılanlara her kıyafette dikkat etmek de kişiye her şekilde avantaj sağlayacaktır.

Diğer sitemizdeki içeriklere de bakabilirsiniz: Mudo Aksesuarları – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.