Kadına Dair Ne Varsa...

Burçlara göre makyaj önerileri

0

Burçlara göre makyaj önerileri mi olur demeyin. Özellikle kadınların burçları karakterlerini ortaya koyarken bununla beraber tarz ve seçimleri de şekillenmektedir. Koç burcu için makyaj önerileriyle başlayabiliriz. Koç burcu kadını kesinlikle dudaklarını ön plana çıkarmalarıdır. Kırmızı ruj koç burcu kadınının tarzını ortaya koyacak en iyi seçimdir. İkizler burcu kadının hareketli kıpır kıpır yapısı yüzünde özellikle mimiklerine yansımaktadır. Bu nedenle ikizler burcu kadınları yüz hatlarını ortaya çıkaracak kontur kullanarak elmacık kemiklerini, burnuna ve dudaklarına high lighter kullanarak üz hatlarını ortaya çıkaracak makyaj seçimi yapmalıdırlar. Bununla beraber makyajlarını tamamlamak için gözlerde daha hafif bir makyaj ve dudaklarında nüde tonları tercih etmelidirler.

Su grubu burçlarına makyaj önerileri

Su grubu burçları makyaj önerilerine yengeç burcuyla başlayabiliriz. Yengeç burcu kadınları kendi ruhlarına uygun olarak hafif bir makyaj tercih etmelidirler. Bunun için yok gibi denen tarzda bir makyaj tarzı tercih etmeleri yerinde olacaktır. Hafif bir high lighter ile makyajlarını parlatmayı unutmamalıdırlar. Diğer su grubu burcumuz balık ile devam edelim. Balık burcu kadınları duygusal ve romantik bir yapıya sahiptirler. Burçlara göre makyaj önerisi gibi belirgin alternatif detaylar oldukça önemli arz edebilmektedir. Makyajlarına da yansıtmak için nüde bir makyaj tercih etmelidirler. Ancak kirpiklerini daha da belirginleştirerek bakışlarına daha derin ve anlam katarak romantik ruhlarını gözlerine yansıtmalıdırlar. Akrep burcu kadını ise gözlerini vurgulayacak tarzda makyaj yapmalıdırlar. Çünkü akrep kadını bakışlarıyla kişileri etkileri altına almaktadırlar.

Ateş grubu burçlara makyaj önerileri

Burçlara göre makyaj önerileri ateş grubu burçların makyaj önerilerine göz atalım. Aslan burcu kadınları için makyaj önerileriyle başlamak gerekirse aslan burcu kadınları asaletlerini ortaya koyacak makyaj tercihleri yapmalıdırlar. Koyu renkli farlarla gözlerini ön plana çıkararak bakışlarını derinleştirmelidirler. Bu farların renk tercihleri turuncu ve kahverengi tonları olmalıdır. Allık ve rujlarda da benzer toprak tonları tercih ederek bir bütün oluşturmaları mümkündür. Bir diğer ateş grubu burcu boğa burcu kadınları kesinlikle göz makyajlarına ağırlık vermelidirler. Böylece bakışlarını daha etkili hale getirmeleri mümkün olur. Güldüklerinde gözlerinin içi de gülen boğa burcu kadınları bu tarz bir makyaj tercih etmelidirler.

Yılbaşında evde yapılabilecek eğlenceler

Yılbaşında evde yapılabilecek eğlenceler 2021’e girerken daha çok evlerde olacak. Yeni yılda evde eğlenceli aktivitelerle vakit geçirmenin birçok yolu bulunmaktadır. Öncelikle ev süslemelerine odaklanabilirsiniz. Hem ışıldayarak içinizi aydınlatacak alanlar oluşturmuş olursunuz hem de yaratıcılığınızı kullanarak eğlenebilirsiniz. Bu açıdan yeni yıl hazırlıklarının en eğlenceli kısmı süslemeler olabilir. Diğer seçenek mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için yılbaşı sofranız için yeni tarifler deneyebilir gecenin ilerleyen saatleri için atıştırmalıkları kendiniz hazırlayabilirsiniz. O gece bol bol atıştırmalık tüketileceği kaçınılmazdır. Bu nedenle farklı tariflerle sevdiğiniz tatlarla ilgili atıştırmalık hazırlayabilirsiniz hatta cipslerinizi evde kendiniz bile yapabilirsiniz. Hatta gecenin sonu için de daha önce denemediğiniz tatlı tarifleri deneyebilirsiniz.

Yeni yıl önerileri

Yılbaşına evde girecek olanlar için öneriler. Her yıl olduğu gibi yeni yıl hedefleri, amaçları belirlemek mümkündür. Ancak bir değişiklik yapmak isterseniz biten yıl neler yaptık listesi hazırlayabilirsiniz. Yakınlarınızla biten yılın en komik anılarını paylaşabilirsiniz. Uzun zamandır hedeflediğiniz hayallerinizin neresinde olduğunuzu gözden geçirebilirsiniz. Belki de yeni hedefler koymadan önce nelerin gerçekleştiğine bakmak daha iyi bir fikir olabilir. Sevenler için de kutu oyunları yine yılbaşında evde yapılabilecek eğlenceler en eğlenceli aktiviteleri olmaktadır. Yeni yılı beraber geçirdiğiniz aileniz, arkadaşlarınızla yeni eğlenceler keşfetmeniz de mümkün. Mesela değişik yarışmalar düzenlenebilir. Gruplara ayrılarak bu yarışmalarda yarışarak performans gösterebilirsiniz.

Yılbaşı aktiviteleri

Yılbaşında evde yapılabilecek eğlenceler evde de gerçekleşmesi de mümkündür. Yeni yıla girerken beraber vakit geçireceğiniz aileniz ve arkadaşlarınızla. Her yıl olduğu gibi klasik bir yılbaşı geçirmek, televizyon izlemek ya da kutu oyunları oynamak yerine kendi aktivitelerinizi kendiniz organize edebilirsiniz. Evde olan kişiler bireysel olarak ya da gruplara ayrılarak hazırladığınız oyunlarla ilgili performans göstermeye hazırlanabilir. Televizyonda izlenen yarışma programları eve uygun şekilde planlanabilir. Sportif hareketler gerektiren bir oyun planlanabilir. Karaoke yarışması da düzenlenebilir. Eğer daha kalabalık bir grup içerisindeyseniz ya da bu eğlencelere katılmak istemeyen büyük yaş grubunda kişiler olabilir. Onları da oyuna dâhil edebilirsiniz. Evde yarışmak istemeyen kişileri jüri tayin edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.