İlişkiler

Benden Hoşlanıyor mu?

Benden Hoşlanıyor mu?

Çağımızda doğru bir adamla karşılaşabilmek hiç kolay değil. Sanırım siz bu konuda şanslısınız. En sonunda kendinize uygun birini buldunuz. Aradığınız bütün özelliklere sahip. Benden Hoşlanıyor mu dediğiniz oldu mu? Sizinle ilgilendiğinden emin değilsiniz. Demek ki bu yazı tam size göre…

Beden dil uzmanları, insanları, konuşmasalar da, beden dillerine bakarak akıllarından geçeni anlayabileceğimizi söylüyorlar. Demek ki onları okumayı başarırsanız, bu gizemli adamın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, çok kolay anlayabilirsiniz. İşte size bunun 10 farklı yolu! Bazen bir hareket pek çok anlama geliyor olabilir. Emin olabilmek için, göz teması kurmaya çalışın.

 

 1. Bir kaşı yukarı kalkmış, ağzı biraz açık, size bakıyor olabilir. Bu onun bilinçsizce de olsa, sizi düşünmeye başladığı anlamına gelir.
 2. Kulağıyla oynuyorsa hakkınızda kararsızdır. Bu durumda top sizdedir. Onu etkileyebilmek için her yolu deneyin. Onu daha yakından tanımaya çalışabilirsiniz.
 3. Çenesini ya da yanaklarını okşuyorsa karar vermeye çalışıyor olabilir. Ya da en azından bu durumla ilgili düşünüyordur. Onu akşam yemeğine çağırarak kararını kolaylaştırın!
 4. Kollarını çapraz yapmışsa savunmaya geçtiği anlamına gelir. Ellerini arkasına kavuşturmuşsa, sinirli ve hayal kırıklığına uğramıştır. Bu durumu toparlamak zordur.
 5. Kravatıyla oynamaya, kendine çeki düzen vermeye başladığındaysa dikkatinizi çekmeye çalıştığı anlamına gelir. Sizden bir işaret bekliyordur. Bir an önce harekete geçmelisiniz. Ama sakın aynı hareketlerle karşılık vermeyin. Kadınların beden dili, erkeklerinkinden farklıdır.
 6. Bacaklarını sonuna kadar açmış, ellerini göğsüne ya da kalçasına koymuşsa, bu tam olarak sizi arzuladığını gösterir. Tam olarak şunu söylemeye çalışıyordur: “Hey bebek, senin işçin buradayım!”
 7. Sizinle konuşurken kovboy duruşunu almışsa aklından geçen şey, cinsellikten başka bir şey değildir. Omuzları ve göğüs kafesi dik, bakışları serttir. Bu, solunumlarını düzenlemeye çalıştığı anlamına gelir.
 8. Eline bir şeyler alıyor, onları evirip çeviriyor, çok daha fazla sigara içiyorsa, aklından geçenleri bastırmak için kendini oyaladığı anlamına gelir.
 9. Oturduğunuz koltuğun arkasına kolunu atıyor, ya da ceketinizi omzunuza vermeye çalışıyorsa, bu sizi sahiplendiği anlamına geliyor.
 10. Burnuyla oynuyorsa, ya size yalan söylemiştir, ya da olumsuz bir durum söz konudur. Aksine ellerini açık olarak göğsüne koymuşsa, dürüstlüğünden şüphe etmeyin. Beden dili bunu kanıtlıyor.

 

Tags

Related Articles

4 Comments

 1. herkesin merak ettiği bir soru :)) ben de zamanında acaba benden hoşlanıyor mu diye merak ediyordum. yukarıdaki maddelerden olmadı hiç ama beni gördüğünde yanakları kızarıyordu :)) belirti olarak bunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker