Kadına Dair Ne Varsa...

Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

0

Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri

Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri, 30 Kasım’da Türkiye saatine göre 12.30’da İkizler burcunda dolunayla birlikte ay tutulması yaşanacaktır ve bu yılın son tutulması olacaktır. Öğle vaktine denk geldiği için ay tutulmasını gözleyemeyeceğiz. 2020 yılında çok yoğun bir tutulma yılı olmuştur. Bir sonraki tutulma ise Mayıs 2021 yılında meydana gelecektir. En son ikizler burcunda ay tutulması 2001 yılının Kasım ayında meydana gelmiştir.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: 2021 Saat Kombinleri – Kadın Güncel | Sağlık, Güzellik, Moda, Dekorasyon, Estetik (kadinguncel.com)


Ay tutulmaları yoğun dolunaylardır. Hayatlarımızı da yoğun bir şekilde etkilerler. Bir döngünün bitip başka bir döngüye başlangıcıdır.

İkizler burcu hava grubunda olduğu için daha insancıl, daha toplumsal konularla ilgilidir. Bazı yüzleşmeler yaşanacaktır. Bilgi paylaşımı artacaktır ve yine bilgi açlığı yaşayacağınızdan bilgiye daha çok önem vereceksiniz.  Değişken burçlar bireysel olarak daha yoğun hissedecektir.  Eğitim, ulaşım, ticari hayat alanları İkizler ile ilgili olduğundan etkilenecektir.

Çevrenizde kurduğunuz iletişime dikkat etmeniz gereken de bir dönemdir. Uykusuzluk, tembellik hali yok olacak, daha zinde hissedeceksiniz. Burçların etkileri dediğimizde yoğun bir hissiyat hissedeceğimiz bir dönem olduğunu kabul etmemiz gerekir.

Diğer sitemizdeki içeriklere bakabilirsiniz: En İyi 10 Duvar Dekorasyonu Fikirleri – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.