Kadına Dair Ne Varsa...

Ay Burcuna Göre Ruh İkizi Nasıl Seçilir?

0

Ay burcuna göre ruh ikizi nasıl seçilir? Hepimizin kendimize göre bir sevgili tanımımız vardır. Çok güzel veya çok yakışıklı, çok karizmatik veya çok tatlı gibi söyleyebiliriz. Ama ruh eşi bu söylediklerimizden çok farklıdır diyebiliriz. Sanki yüzyıllardır arayıp da bulamadığımız yarımızdır olarak adlandırabiliriz.

 Ay burcuna göre ruh ikizi seçmek her kişiye göre değişir. Ruh eşinizi bulduğunuz da onun sizin eksik parçanız olduğunu anlarsınız ve ona göre hareket edersiniz. Bu yazımızda sizlere burçların ruh ikizlerini nasıl aradığından bahsedeceğiz. Ay burcuna göre ruh ikizi nasıl seçilir?


Burçların Ruh İkizleri Nelerdir?

Koç Burcu
Koç burçları hayatta daima enerjik ve bu enerjiyle ayakta durması gerektiğini düşünen burçlardır. Yeni şeyler denemek için aç olan bir ruh ikizi aramaktadır.
Boğa Burcu
Boğa burçları değişimden hoşlanmazlar ve ilk gördüğü insanlara hemen güvenmezler. Onlara sarılmak ve desteklerini üzerlerinde hissetmek, herkese kolay kolay güvenemedikleri için burçların ruh ikizi güvenilir ve onu zor sokmayacak bir kişi olması onun için önemlidir.

İkizler Burcu
İkizler burçlarını çok fazla macera sever olarak adlandırabiliriz. Sanki Dünyayı keşfetmeye gelmiş birileri gibi eşinin de aynı bu şekilde olmasını istemektedir.
Yengeç Burcu
Yengeç burçları için sevmek ve sevilmek en başta gelmektedir. Sevgi bu burçları yaşanır kılan en önemli şeylerden biridir diyebiliriz.
Aslan Burcu
Aslan burçları ruh ikizinin onu üstün görmesini ve adeta bir yıldız gibi hissetmesini ister.

Başak Burcu
Başak burçları kendilerini olduğu gibi seven ve kabul eden bir yapıya sahiptir. Bu nedenle karşısındaki ruh eşinin de bu özelliklere sahip olmasını ister.
Terazi Burcu
Terazi burçları dengeli burçlar olmasıyla ruh ikizini de aynı bu şekilde isterler.
Akrep Burcu
Çok cesaretli olan bu burçlar yanındaki ikizlerinde de bu cesareti isterler.
Yay Burcu
Bu burçlar yanında mutlu ve huzurlu hissettiren kişilerden, onu güldüren kişilerden daima mutluluk duyan bir ruh ikizi arar kendine.

Oğlak Burcu
Karşısındaki ve yanındaki insandan hep daha fazlasını isteme, mükemmeliyetçi bir ruh ikizi ister.
Kova Burcu
Kova burçları kendi kafasına uyan ruh ikizleri ister.
Balık Burcu
Çok duygusal olan bu burçlar sevildiğini hissettiren ruh ikizi isterler.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Ana Sayfa – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları Ev Dekorasyon

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.