Kadına Dair Ne Varsa...

Ateş Grubuna Hitap Eden 5 Makyaj Fikri

0

Biz kadınlar ne kadar inanmıyoruz desek de gizliden de olsa burç yorumları olmadan da yapamıyoruz. Peki, doğumumuzdan bu yana bizi etkileyen burcumuz güzelliğimize güzellik katan makyajımızı neden etkilemesin ki? Peki, Ateş burcu nasıl bir makyaj stiline sahip olmalı? İşte ateş grubuna hitap eden 5 makyaj fikri bu makalede bulabilirsiniz.

Ateş grubu yani Aslan, Koç ve Yay burçları oldukça iddialıdırlar. Girdikleri ortamda etraftaki insanların dikkatlerini üstlerine çekmeyi severler ve elbette de makyajlarında da bunu belli ederler. Ateş grubu makyajlarında da belirgin, iddialı ve mükemmeliyetçi bir tavırdadırlar.

Ateş Grubuna Hitap Eden 5 Makyaj Fikri

En çok kırmızı ve siyah gibi iki uç iddialı renkleri kullanmalısınız elbette. Göz makyajına çok önem vermelisiniz. Siyah far ile gözlerinize çekici bir hava verip eyeliner ile de gözlerini daha iri gösterirken, kirpiklerinizi daha belirginleştirmelisiniz. Gölgelendirmede beyaz tonlarını kullanabilirsiniz. Rujda ve farda kırmızı tonlarını kullanarak dikkatleri daha da üzerinize çekebilirsiniz. Mat görünüm yerine aydınlık ve canlı makyajı tercih etmeli, çizgilerinizi belli etmeyen pürüzsüzlük veren fondöten kullanmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.