Kadına Dair Ne Varsa...

Ateş Grubu Burçların Diğer Burçlarla Aşk Uyumu

0

Ateş grubu burçların diğer burçlarla aşk uyumu  sizler için nemli olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda bunun cevabını veriyoruz hazır mısınız?

Ateş grubunda yer alan burçlar

  • Koç,
  • Aslan,
  • Yay,

Koç burcunun aşk uyumu

Güneşiniz Koç burcundaysa, yani doğum gününüz 21 Mart ile 20 Nisan arasındaysa, elementiniz ateş grubunda yer alır.  Ateş elementine sahip insanlar, sizin gibi ateş elementine sahip olan Koç, Aslan ve Yay gibi insanlarla çok iyi anlaşırlar. Bu sinyaller enerjik enerjiye sahiptir.

Bu nedenle Koç burcuysanız, İkizler, Terazi ve Kova ile iyi bir ilişkiniz olacaktır. Ancak, bir istisna var. Koç Terazi burcunun zıt işareti olarak, Terazi ile birlik kuvvetinin yerine getirilmesi enerjisi vardır.  Koç burçlarının Toprak ve Su burçlarıyla eşleşmesi zor olabilir. Akrep burcu ve aslan burcu bunun en başında gelir.


Aslan burnun aşk uyumu

Güneşiniz Aslan burcundaysa, yani doğum tarihiniz 23 Temmuz – 23 Ağustos arasındaysa, elementiniz yanıyor.  Bu işaretlerin canlı bir enerjisi vardır. Seyahat etmek, dalmak ve hayattan zevk almak istiyorlar.

Bu nedenle, eğer Aslan burcuysanız, İkizler, Terazi ve Kova burcunun belirtileriyle iyi geçinirsiniz. Ancak Aslan, Kova burcunun tam tersidir. Elbette birbirleriyle ilişkileri birbirlerinden daha uzun sürebilir. Aslan burçları karasal ve sucul elementlerin semptomlarıyla bağdaştırılması zordur. Bu burçlar; Boğa burcu ve başak burcu bunların en başında yer alır


Yay burcunun aşk uyumu

23 Kasım – 21 Aralık arasındaysa, elementiniz ateştir. Ayrıca Güneşiniz yayda ise yani doğum tarihiniz Ateş unsurlarına sahiptir. Bu insanlar, Koç, Aslan ve Saddam gibi benzer ateş faktörlerine sahip insanlarla daha iyi başa çıkabilirler. Bu işaretlerin canlı bir enerjisi vardır. Seyahat etmek, dalmak ve hayattan zevk almak istiyorlar.

Bu nedenle, Yay burcuysanız, İkizler, Terazi ve Kova ile iyi geçinirsiniz. Yay burcunun tersi İkizler burcudur. Aralarındaki uyum sanki diğerinin boşluklarını dolduracakmış gibi çalışacaktır. Yay, toprak elementi ve su elementinin burçlarını kabul etmekte zorlanabilir. Balık burcu ve akrep burcu bunların başında gelir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.