İlişkiler

Arkanıza Bakmadan Kaçmanız Gereken 7 Erkek Tipi

Evet hanımlar, konumuz Erkek Tipleri 🙂 Ama bu kez kaçmanız gereken erkek tipleri nelerdir ele alacağız. Hadi bakalım.

Arkanıza Bakmadan Kaçmanız Gereken 7 Erkek Tipi

1. Evli Ama Mutsuz: Evliliğinde çok mutsuzdur; evi otel gibi kullanır; karısı artık çekici gelmiyordur. Ama ondan asla boşanamaz. Evliliği bir şirket anlaşması gibidir; karısına acıyordur; çocukları uğruna aynı evde yaşamak zorundadır. Öte yandan sizinle de bağını koparmaya yanaşmaz.

2. İşgüzar Öğretmen: Hayatınızı ele geçirir. Her şeye müdahale eder. Bulaşık makinesini yanlış yerleştiriyor, çamaşırları temiz yıkayamıyorsunuzdur. Ve bunca yıl size ait eksik yanların düzelebilmesi için onunla tanışmanız gerekmiştir.

3. Bunalımlı Yazar: Annesi tarafından kundakta terkedilmiş, babasından günde üç öğün dayak yemiştir. Karşısına çıkan bütün kadınlar parasına gözünü dikiyor, iş yerindeki herkes kuyusunu kazmaya çalışıyor olabilir. Beş kuruşu kaybolsa, yankesiciler tarafından soyulduğunu yayar. Birilerinin haline acıması en büyük eğlencesidir.

4. Sahte Âşık: Kadına nasıl davranılması gerektiğini bilir. Her buluşmanızda harikulade zaman geçirirsiniz. Otel odaları, mumlar, şaraplar, müzisyenler… Ne var ki bütün bunların sunulduğu tek kadın siz değilsinizdir. İnceliği, duygusallığı, en kötüsü size duyduğu aşk, sahtedir. Bu erkek tipi kendini tek bir kadına sunmayı haksızlık olarak görür.

5. Beleşçi Ev Arkadaşı: Tanıştığınızın ertesi günü evinize yerleşir. Parası olmadığı için, sizi yemeğe çıkaramaz. Kredi kartı borcunu ödeyemez. Siz ona borç para bulmak için kapı kapı dolaşırken, o arkadaşlarıyla içmeye gider. Vermeniz gereken destek her gün biraz daha artar. Kısa bir süre sonra evinizde beslediğiniz bir ev hayvanına dönüşür.

6. İşkolik Patron: Tanışma yıldönümünüzü kutlamak için yemek hazırladığınız yemeğe gelmez. Üstelik telefonlarınıza da cevap vermez. Geldiğinde zaten toktur. Çok önemli bir iş yemeğine katılmak zorunda kalmıştır. Bir de ondan hediye mi bekliyordunuz? Eğer azıcık onu dinleseniz, nasıl büyük işlerin içinde olduğunu anlardınız.

7. Takıntılı Bekâr: Muhtemelen yaşı sizden büyüktür. Elinden her iş gelir. Sizden hiçbir beklentisi yoktur. Bu erkek tipleri, alıştığı hayatı yaşarken yanında duracak bir biblo arıyordur. Yemekle birlikte ille de ayran içilecektir. Sigara yakmak için çayın demlenmesi beklenir. Hangi saatte, hangi kanalı izleyeceğinizin bile sırası bellidir.

Tags

Related Articles

One Comment

  1. eşimin her şeye müdahale etmesinden nefret ediyorum, hele pazar günleri tatillerde evde her işe karışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker