Kadına Dair Ne Varsa...

Ameliyatsız Yüz Germe Botoxsu

0

Son zamanlarda popülerlik gözeten ameliyatsız yüz germe botoxsu oldukça ün salmıştır. Bu yöntem yaşlı görünümü tamamen ortadan kaldırır ve yüzünüzde oluşan kırışıklıklara son verir. Yüz germe ameliyatına gerek olmadan ve kadın erkek fark etmeksizin daha doğal görünüme ulaşmanız mümkün. Vücut sıklaşırsa ve aynı zamanda yaş ilerledikçe yüz çizgileri daha belirgin hal alır ve genç görünmenizi engeller yüzde sarkmalar oluşabilir.

Bu yöntem sadece yüz için değil, aynı zamanda boyun germe amaçlı bir botoxs biçimidir. Bu işlem ortalama 10 ya da 15 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Mevcut uygulama en yaygın olan ve en sık kullanılan kırışık yok etme operasyonudur böylelikle cildiniz genç görünümde olacaktır.


Ameliyatsız yüz germe botoxsu dolgu enjeksiyonu yöntemi ile de yapılabilmektedir. Yaşlılık belirtileri aynı zamanda kırışıklıklar bu sayede 15 dakika içinde ortadan kalkacaktır. Oyuk ve oyukları doldurmak amacı ile cildin altına bir dolgu enjekte edilmesi ile meydana gelen bir yöntemdir. Bu yöntem ile kırışıklarının oluşum süreleri azaltılıp aynı zamanda da kırışıklıklar uzun bir süre ortadan kalkmaktadır.

Bu tekniğin yüze, cilde herhangi bir zarar vermeden tamamen kırışıklık ve yaşlı görünümü ortadan kaldırarak sizi daha canlı ve ışıl ışıl göstermek amacı ile yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemin bir diğer tekniği ise yüz mezoterapisi olmaktadır. Yine ameliyatsız bir şekilde cildiniz daha genç, kırışıksız olacaktır.


Henüz ameliyat için hazır olmayan bireylere yönelik olarak ameliyatsız yüz germe botoxsu çok uygun bir hale gelmiştir. Bu yöntem hem korkanlar için hem de hazır olmayanlar için 15 dakikalık kısa bir süreçte yaşlanma çizgilerinden ya da kırışıklık ve sarkmalardan kurtulmak amacı ile yapılır. Bu dolgu enjeksiyonları ciltteki sarkmaları önler ve kırışıklıkları geçici bir süre kolayca yok etme yöntemi olarak bilinmektedir.

Bu yöntem yani dolgu enjekteleri kaş kaldırma gibi operasyonlarda da oldukça etkili bir yöntem haline gelmiştir. Yöntem mineral ve de aminoasitlerden meydana geldiği için cilde hiçbir şekilde zarar vermeden tedavi edip, genç, ameliyatsız, kırışıksız ve aynı zamanda bakımlı görünüm sağlayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.