DiyetDukan Diyeti

7 Günde 2 Kilo Verebileceğiniz Dukan Diyeti

7 günde 2 kilo verebileceğiniz dukan diyeti ile kısa sürede zorlanmadan kilo verebilirsiniz. Genellikle acil bir şekilde kilo vermek isteyenler veya birkaç kilo fazlalığı olan kişiler bu diyeti tercih ederek kilolarından hızlı bir şekilde kurtulabilir.

Bu diyet programında sizlerle paylaştığımız bir menüyü sadece bir gün değil 7 gün boyunca bu menüyü tüketerek kısa sürede 2 kilo vereceksiniz. Bu diyet ile sağlıklı ve kısa bir sürede kilo vererek vücudunuza herhangi bir zarar da vermeyeceksiniz. Sadece bu diyet programı değil tüm diyet programlarını uygularken spor yaparak diyeti destekleyebilirsiniz.

 

7 Günde 2 Kilo Verebileceğiniz Dukan Diyeti

Sabah kahvaltısında 2 çorba kaşığı fındık ezmesi, 1 dilim diyet ekmek, 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu ve 2 su bardağı ılık su tüketerek kahvaltınızı yapacaksınız.

Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında ara öğün olarak sadece 3 su bardağı su içebilirsiniz.

Öğle yemeğinde 1 kahve fincanı ton balığı, 1 kahve fincanı mısır konservesi, 1 dilim kepek ekmek, 1 su bardağı evde sıkmış olduğunuz domates suyu ve 1 tane ufak boy yeşil kabuklu elma tüketebilirsiniz.

Ara öğünde ise yine 3 su bardağı su içeceksiniz.

Akşam yemeğinde 1 kase karnabahar ya da brokoli yemeği, 1 adet haşlanmış ufak patates, kendiniz evde yaptığınız ev yoğurdu ile yapılmış 1 su bardağı ayran, 1 tane ufak muz.

Gece ise sadece 3 su bardağı su içerek günü bitirebilirsiniz.

Bu menüyü 7 gün boyunca her gün düzenli bir şekilde uygulayarak 7 günde 2 kilo verebilirsiniz.

 

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker