Kadına Dair Ne Varsa...

2021 Saat Kombinleri

0

Kadın erkek fark etmeden her insanın kullandığı kimilerine göre ihtiyaç kimilerine göre ise sadece bir aksesuardır. Saatin asla bir yılı yoktur aslında. Çok eski yıllardan bu yana kullanılan bir üründür. Bazı insanlar saate bakmadan yaşayamazken, bazıları ise görünüşünden hoşlandığı için takar. Tam anlamıyla kişiye kalmış bir üründür. 2021 saat kombinleri incelendiğinde sadelik ön plana geçmektedir.

Saat, ayakkabı kıyafet gibi ürünler de artık gittikçe geçmişteki modaya geri dönmekteyiz. 2021 yılında da geçmişteki gibi ufak, sade daha düz modelli saatler tekrar moda olacaktır. Saatin sol ele takılması konusunda kesin yargısı olan insanlar vardır. Aslında doğru olanı hangi elinizi daha çok kullanıyorsanız o kolunuza saat takmamanız olacaktır.


2021 Saat Modasında Kadınlar

2021 saat modasında bayanlar yine her zamanki gibi en ön sıradalardır. Bu senenin modasında daha pastel tonlar ön plana çıkmaktadır. Yeniden slikon kordonlar moda olmaktadır. Kadınlar saatlerini kıyafetlerine göre kombin ettikleri için slikon kordonlu saatler onlar için vaz geçilmez olmuştur. Çünkü silikon saatlerde rahatlıkla renk bulma imkanı vardır.

Aynı zamanda kadınların çok severek kullandığı o dikkat çeken neon renkli saatler de rağbet görmektedir. Çelik, hasır saatler de tabi ki de vazgeçilmezler arasındadır. Bu seneki saatlerin üzerindeki doğa figürleri dikkat çekmektedir. Bu figürler ile doğa hakkındaki kötü olaylara, küresel ısınma gibi olaylara da farkındalık yaratabilirsiniz.


2021 Saat Modasında Erkekler

2021 saat modasında erkekler sade renkler ve klasik kombinleri ile harikalar yaratacaklardır. Erkekler daha sade daha düz modellerden hoşlanmaktadırlar. Siyah, kahverengi, bej tonları erkeklerin vazgeçilmez renkleri olmuştur. Erkekler de bu sene silikon saat modasına ayak uyduracaklardır. Erkekler için saat aslında kadınlardaki öneminden daha önemli olmaktadır. Erkeklerin tek aksesuarı durumunda olan saatler her zaman göz önünde olacağı için erkeklerin özenle seçtikleri aksesuarlarıdır.

Aynı zamanda bu sene o sadeliklerinin yanında fosforlu renge sahip neon saatler de erkekler için gözde olacak ve fark yarayacaktır. Hasır ve çelik saatler genel olarak erkekler için senelerdir vaz geçilmez modeli olmuştur. Bu moda çok uzun yıllar da böyle devam edecek gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.