Kadına Dair Ne Varsa...

2021 Kadın Kazak ve Triko Kombinleri Nelerdir?

0

Kadın kazak ve triko modelleri bu yıl da oldukça ilgi çekici olacak gibi görünüyor. Kadınların sonbahar ve kış aylarında en çok tercih ettiği ürünler olan kazak ve trikolar için bazı kombin önerilerimiz olacak. Trikoları monotonluktan kurtarmak için kot pantolonlarınızla rahatça kombinleyebilirsiniz. Mom, boyfriend, skinny ya da İspanyol paça pantolonlarınız ile dilediğiniz trikoyu rahatça uydurabilirsiniz.

Hem rahat hem de tarz olmanıza katkı sağlayacaktır. Skinny ya da boyfriend pantolonlarınızla geniş triko ya da kazaklarınızı kolayca kombinleyebilirsiniz. Kaşe pantolon sevenler için de çözümümüz mevcut. Siyah ya da gri kaşe pantolonlarınızla istediğiniz triko ya da kazağınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Corona Döneminde Evde Oynanabilecek 10 Çocuk Oyunu – Kadın Güncel (kadinguncel.com)

Vücut Tipime Uygun Kazağı Nasıl Bulabilirim?

Kadın kazak ve triko tercihlerinde vücut tipimiz oldukça önemlidir. Boyunuzu kesmeyecek ya da sizi kilolu göstermeyecek kazak ya da triko modelleri tercih etmelisiniz. Elma tipi vücuda sahip olanlar bol kazak ve pantolon tercih etmelidir. Armut tipi vücut yapısına sahip olanlar ise basenlerini örtecek parçalar kullanmalıdır. Omuz ve basen eşitliği de kazak ve trikolar için oldukça önemlidir. Vücut tipinizi tanımalı ve ona uygun giyinmelisiniz. Vücut tipine göre giyinmek sizi daha mutlu edecektir.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: En Şık Genç Odası Dekorasyonları – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.