Kadına Dair Ne Varsa...

2021 Burcunuzu Hangi Alanda Etkileyecek?

0

2020 yılının son aylarındayken yeni yıla gün sayar olduk. Bu yılın bitmeyen dertlerini artık geride bırakıp rahat bir nefes alma isteği içindeyiz. Peki, 2021 burcunuzu hangi alanda etkileyecek?

21 Aralık’ta yani dünyanın en uzun gecesinde Jüpiter ve Satürn Kova burcuna seyretmektedir. Böylece Kova çağına geçilecek.

Teker teker burçları özetlemek gerekirse ise bu etkiler 2021 burcunuzu hangi alanda etkileyecek?

Sitemizdeki diğer içeriklere de bakabilirsiniz: Kardeş Kavgalarını Önlemek İçin 5 Altın Kural – Kadın Güncel (kadinguncel.com)


Koç, olumlu ve şanslı bir yıla geçecekler. Boğa, kişilik açısından büyüyüp kariyer açısından ilerleyecekler. İkizler, değişim ve dönüşümün burcu. Yengeç, geçmişin zorluklarını hissettiği, maddi kazanç sağladığı bir yıl. Aslan, cesur, radikal bir yıl geçirecekler. Başak, yaratıcı, girişimci olacaklar. Terazi, başarılı, mutlu bir yıl.

Akrep, sosyal hayatında karışıklıklar olsa da daha kararlı olacaklar. Yay, kariyer ve eğitim konusunda başarılı olacaklar. Oğlak, kararlarında iki kez düşünmesi gereken, böylece olumlu sonuçlanacak bir yıl. Kova, sorumluluk sahibi, yeni bir sosyal bir düzen içinde olacaklar. Balık, hayallerini gerçekleştirdiği, yeniliğe dahil olduğu bir yıl olacaktır.

Diğer sitemize de bakabilirsiniz: Salon Dekorasyonları – Dekor Fikirlerim Trend Ev Dekorasyonları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.