Kadına Dair Ne Varsa...

2020- 2021 Sonbahar –Kış Kadın Modasında Fransız Giyim Tarzı Etkileri

0

Kadın modasında Fransız giyim oldukça rağbet gören ve kadınlar tarafından ilgiyle takip edilen bir konudur. Modaya ilgi duyan her kadının kalbinde ayrı bir yeri olan Fransız modası yaz kış demeden kendini yenilemeye devam ediyor. Fransız tarzı bereler, montlar, pançolar, mantolar, eldivenler, geniş kesimli kadife pantolonlar, çizmeler ve botlar ile yeni sezon da kendini göstermeye geliyor.

Fransız kesim kazaklar, buluzlar ve pançolarla da moda kadınların gönlüne taht kuracak gibi görünüyor. Püsküllü, vatkalı ve kabarık kollu üst giyim ürünleri kendini göstermeye hazırlanıyor. Fransız bereleri de renk ve stilleri ile kombinlerinize eşlik etmeye hazır.


Bu Kış Hangi Renkler Moda Olacak?

Kadın modasında Fransız giyim yine zirvede olacak gibi görünüyor. Gösterişli yakalar ve vücudu saracak kıyafetlerin renkleri de oldukça önemli. Kırmızı, kahve tonları ve yeşilin tüm tonları bu sene modaya eşlik edecek. Canlı kırmızı ile kahveyi kolayca kombinleyebileceksiniz. Uzun kahve çizmelerinizle ve kırmızı paltonuzla fark yaratacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.