Moda

2018’e Damga Vuran Trend Renkler

2018 moda renkleri New York moda haftasında belli olmuştu. Bireyselliğin ön plana çıktığı, farklı renklerin karışımları ile yenilikçi tonların kullanılması, güçlü ve karakteristik tavır yansıtan bir trendi beraberinde getirdi. Peki yaratıcı tonların ön plana çıktığı 2018 trend renkleri neler?

Dinamik kırmızı

Kıyafeti tamamlamak için bir rujda, veya güçlü ve kendine güvenen bir hava vermesi için bir giyside kullanılabilir. Canlı ve dikkatleri üzerine çeken bir renk olması ile sonbahara hareket katacağı söylenebilir. Metropolün dikkat çekici ve özgüvenli kadınlarının tercihi olan dinamik kırmızı, New York Moda Haftası’nda sıklıkla kullanılmıştı.

Koyu tonlar

2018 yılının sonbahar aylarında, havaların serinlemesi ile kullanımı uygun olabilecek olan koyu tonlar hem şıklığı hem zarafeti beraberinde getiriyor. Koyu tonlar bu yıl, yaz mevsiminden kış mevsimine geçişin kıyafetlere ve aksesuarlara yansıyan hali olabilir. Ayrıca özel günler ve davetler için de koyu ton kıyafetler ideal olabilir.

 

Canlı parlak açık pembe

Her yıl olduğu gibi bu yıl da pembe tonları modanın vazgeçilmez rengi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça dikkat çekici olan canlı parlak açık pembe rengi, modacıların kreasyonlarında sıklıkla kullanılıyor.

Açık kahve

Sonbaharın en güzel renklerinden açık kahve, tam mevsime uygun bir ton olarak biliniyor.

Gölgeli ladin rengi

Şık ve zarif kıyafetlere daha fazla güzellik katacak olan ladin rengi, tek parça elbiselerde oldukça tamamlayıcı olabiliyor. Oldukça etkileyici olan bu renk, New York Moda Haftası’nda sıklıkla vurgulanmıştı.

Marina rengi

Mavinin eşsiz bir tonu olan marina rengi de 2018 yılının moda renklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı ve gri ile kombine edildiği zaman oldukça hoş bir görüntü veren bu renk, zarafeti ile dikkat çekiyor.

Sonbahar solmuş yaprak rengi

Sonbahara en çok yakışan, tonunu adından da anlaşılacağı üzere doğadan almış olan sonbahar yaprak rengi, eşsiz bir renk olarak biliniyor. Yeşil, bordo, ekru ve siyah gibi pek çok renk ile kombinlenebilen bir renk olma özelliğini taşıyor. Gözü yormayan, aksine yumuşak ve keyifli bir renk olan sonbahar rengi, modacılar tarafından trend renkler arasında gösteriliyor.

Tags

Related Articles

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker