Moda

2018 Kış Modası

2018 kış modası  en çok dikkat çeken renkler toprak tonları. Bu tonlar hem iç kıyafetlerde hem de dış kıyafetlerde çokça karşımıza çıkacak. Bunun en büyük sebeplerinden biri şüphesiz ki bu tonların herkese yakışıyor olması. Ayrıca bu tonlar hem daha zayıf hem de daha zarif gösterdiğinden hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çekmekte.

2018 kış modası  dikkat çeken noktalardan biri de deri ceketler. Hem kadınların hem de erkeklerin bu yıl en az bir tane deri cekete sahip olacağı gözüküyor. Kapalı bayanlar için deri trençler çokça satılacak gibi gözüküyor. Ayrıca açık olan bayanlar da bu deri trençleri severek alacaklar. Çünkü bu yıl uzun ceketler çok daha popüler.

 

2018 kış modasında krem ve ekru tonlarında trençkotları hem kadınlarda hem de erkeklerde çokça göreceğiz. Bu renk trençkotlar büyük bir kısmımızın dolabında zaten mevcut. Bu sebeple şimdiden dolaplarınızdaki trençkotlarınızı çıkarın ve kuru temizlemeciye götürüp temizlettirin. Zira bu kış onlara ihtiyacınız olacak.

2018 kış modasında kadınlar yine uzun çizmelere yönelecek. Hem topuklu hem de topuksuz uzun çizmeler bu yıl çokça moda olacak. Eğer ki uzun çizmeniz yoksa en kısa zamanda almanızı öneririz. Sonra sezonunda çok daha yüksek bir fiyata almak zorunda kalmanızı istemeyiz.

2018 kış modasında makyaj yaparken de soft tonları tercih etmelisiniz. Sakın ola abartılı göz makyajları yapmayın yoksa trendden hiç anlamayan olarak mimlenebilirsiniz bizden söylemesi. Bu konuda da uyarımızı yaptığımıza göre pantolon modasına geçelim isterseniz.

2018 kış modasında pantolon olarak bol paça pantolonlarla yola devam edeceğiz. 2017 yaz modasında da sık sık gündeme gelen bol paça pantolonlar 2018 yılı boyunca da moda olmaya devam edecek. Bu sebeple 2018 yılında elinizdeki pantolonlardan kurtulmanıza hiç gerek kalmayacak. Kıyafetlerin kombinleri konusunda ise renklerin uyumuna bağlı kalarak istediğiniz tonları rahatlıkla karıştırabilirsiniz bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Fakat biz yine de söyleyelim zıt renklerin kombinlenmesi artık moda değil aman dikkat edin.

Tags

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker