Moda

2018 Kadın Ayakkabı Modası

Ayakkabılar hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli olan aksesuarlardır. Bu sebeple hem erkeklerin hem de kadınların almakta en çok ısrar ettiği şey ayakkabıdır. Bizler de bu sebeple sizlere bu yazımızda 2018 yılının modası olan ayakkabıları tanıtacağız. Elbette 2018 kadın ayakkabı modası ile başlıyoruz:)

2018 kadın ayakkabı modası konusunda göze en çok çarpan nokta canlı renklerde hazırlanmış olan stilettolar. Hem spor kıyafetler ile hem de klasik kıyafetler ile oldukça iyi bir şekilde kombinlenen stilettolar kadınların en büyük tercihi iken bu yıl oldukça canlı ve dikkat çeken renklerde hazırlanan stilettolar sık sık karşımıza çıkacak. Mavi, mor, altın rengi ve aklınıza gelebilecek tüm canlı renkler her renk elbisenin hatta kot pantolonun altına bu yıl giyilebilecek.

2018 kadın ayakkabı modası nda gözümüze çarpan diğer nokta ise beyaz sneakerslar. Spor ayakkabı denince beyaz sneakers aklınıza gelmeli. Çünkü bu yıl en çok beyaz sneakerslar moda. Beyaz sneakersların moda olmasının en büyük sebebi bu ayakkabıların hem günlük elbiseler ile kolayca kombinlenebilmesi hem de her çeşit pantolon ile gönül rahatlığıyla giyilebilmesi. Ayrıca bu ayakkabılar rahatlıkları dolayısı ile de bayanlar tarafından çokça tercih edilmekte.

2018 Erkek ayakkabı Modası

2018 erkek ayakkabı modasında çok büyük değişiklikler söz konusu değil. Bu yıl geçen seneye nazaran ufak çaplı değişiklikler ile karşımıza çıkan bu modeller erkeklerin isteklerinin tam manası ile oturmuş olmasından da kaynaklı sanırız. Erkek ayakkabı modelleri bu yıl değişmezken renk konusunda değişiklikler söz konusu. Klasikleşmiş olan siyah ve kahverengi ayakkabıların dışında bu yıl en çok saks rengi ve bordo ayakkabılar moda.

Bu yılın erkek spor ayakkabısı modellerinde de yine bordo, mavi, kırmızı ve beyaz tonları göze çarpıyor. Erkek spor ayakkabılarında yüksek model ayakkabılar da popülaritesini korumaya devam ediyor. Kadınlara nazaran görüntüden önce rahata bakan erkekler daha çok olduğundan sanırız erkek spor ayakkabılarında yürüyüş ve koşu ayakkabıları da günlük kullanımda oldukça popüler.

Erkek ayakkabılarında klasik modellerde ise yine her yıl olduğu gibi sivri burun ayakkabılar gözdeliklerini korumaya devam ediyor.

Tags

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker