Moda

2018 Etek Modası

2018 Etek Modası

2018 yılında üretime geçecek ve sizin beğenilerinize sunulacak eteklerin oldukça şık olmasını bekliyoruz. Bu seneki elbiseler gibi eteklerde sade olmasına rağmen oldukça şık gözükecektir. Her türlü model ve renklerde eteklerin çıkmasını bekliyoruz. Bu yıl olduğu gibi aldığınız her etek ile beyaz gömlek giymeniz beklenmiyor. Gömlek modasına da uyacak eteklerle karşılaşacaksınız. 2018 yılında alışveriş yapmak geçen yıla oranla daha eğlenceli olacaktır.

2018 UZUN ETEK MODASI

2018 yılı için üretime geçmesini beklediğimiz uzun eteklerin renkleri oldukça farklı olacaktır. Her sene olduğu gibi kırmızı uzun eteklerin üretimi de devam edecektir. Gece için yerlerde sürünen uzunluktaki etekler kadar mini boy eteklerde karşımıza çıkacaktır.

2018 KISA ETEK MODASI

Bu yıl giyinmek için sabırsızlıkla beklediğiniz kısa etekler karşınıza daha çok açık renklerde çıkacaktır. Birçok farklı rengi siyah renkle kombinlediğiniz gibi bu eteklerde kullanılan pembe rengi de siyah ile kombinleyebilirsiniz. Bu sene yeni çıkacak kısa etek modellerinin Instagram gibi sosyal medyaları dolduracağı apaçık ortada. Kısa etek modellerinde özellikle püsküllü modelleri de çok seveceksiniz.

2018 KOT ETEK MODASI

2018 yılında çıkması beklenen kot etekler çoğunlukla ara boy olacaktır. Birçoğu da boydan düğmeli olduğundan oldukça şık gelecek gözünüze. Mini kot eteklerde bu güne kadar karşınıza çıkmamış olan birbirinden farklı desenler ve modeller göreceksiniz hazırlık olun. Kot eteklerde ortadan yırtmaçta beklenen modeller arasında. Kot eteklerin yeni sezon trend modeli ise mini kotların alttan sökük gözüken modelleridir. Bu tarz mini kot etekleri evde bulunan eski kot eteklerinizle sizler de yapabilirsiniz.

2018 TESETTÜR ETEK MODASI

2018 yılında üretilen tesettür etek modellerinde görülen trend renk mürdüm ve vişneçürüğü olacaktır. Geçen seneki gibi ara boy eteklerinde çoğunlukta olması bekleniyor. Uzun tesettür etek modellerinde eski modeller görüleceği gibi yeni modellerde oldukça çok olacaktır. Siyah ve beyaz çizgili değişik modellerin üretimi arttırılacaktır. Yeşil, turuncu ve mavi renklerde eteklerin de oldukça değişik modellere sahip olması bekleniyor. Geçen seneki çiçekli modellerin yenileri üretilecek. Tesettür eteklerde bu yıl yaşanacak bir diğer akım ise şüphesiz ki deri etekler olacaktır.

Tags

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker