Moda

2017 Yılına Damgasını Vuran Moda Trendleri

2017 yılına damgasını vuran moda trendleri satışa sunulması ile birlikte satışa rekoruna imza attı. Yepyeni tasarımları sayesinde göze hitap eden 2017 yılı moda trendleri ayrıca estetikli tasarımları sayesinde moda tutkunları tarafından yoğun beğeni topladı.

2017 Yılına Damgasını Vuran Moda Trendleri

İşte 2017 Yılına Damgasını Vuran Moda Trendleri

Canlı Pembeler

  • Capcanlı pembe rengin tasarımlandığı canlı pembe giysiler 2017 yılının yeni moda trendleri arasında yer almaktadır. Canlı pembe renk tonunun yoğunlukta olduğu canlı pembeli kıyafetler doğrudan göze hitap etmesi nedeniyle yoğun olarak ilgi almaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez trendleri arasında şimdiden canlı pembeli giysilerin de yer alması beklenmektedir.

İspanyol Kollar

  • Geçen yılın da moda trendleri arasında yer alan İspanyol kollar, 2017 yılında da en fazla tercih edilen moda trendleri arasında yer almaktadır. İspanyol tarzı moda trendi düşkünlerine hitap eden İspanyol kollar geniş tasarımları sayesinde oldukça rahatlık verebilmektedir.

Kesik Paçalar

  • 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri arasında hiç kuşkusuz ki kesik paça modelleri de yer almaktadır. İlginç tasarımları ile göze hitap eden kesik paçalar, daha uzun yıllar moda trendleri arasında yer alacağa benzemektedir.

 

Spor Giysiler

  • Her yıl olduğu gibi 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri arasında spor giysiler de yer almaktadır. Şık tasarımlı, rahat olması sayesinde çokça tercih edilen spor giysiler, yaşam boyu olarak moda trendleri arasında yer alacağa benzemektedir.

Platform Topuklu Ayakkabılar

  • 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri arasında platform topuklu ayakkabılar da yer almaktadır. Şık tasarımları, yüksek yapıları sayesinde ilgileri üzerinde toplayan platform topuklu ayakkabılar daha şimdiden satış rekorları kırmayı başarmıştır.

Düşük Omuzlu Kıyafetler

  • Geçen yılın da moda trendleri arasında yer alan düşük omuzlu giysiler 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri arasında yer almaktadır. Şık ve estetikli tasarımları sayesinde çokça tercih edilen düşük omuzlu kıyafetler, 2017 yılı ilk dönemlerinde satış rekorları kırmayı başarmıştır.

İnce Paltolar

  • 2017 yılına damgasını vuran yeni moda trendleri arasında ince paltolar da yer almaktadır. İnce yapılı olması sayesinde ayrıca yaz aylarında da tercih edilebilen ince yapılı paltolar, şık ve zarif tasarımları sayesinde yoğun olarak ilgi görmektedir.

Kırmızı Renkler

  • Vazgeçilmez moda trendlerinden olan kırmızı renkli giysiler de 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri arasında yer almaktadır. Zarif ve göze hitap eden kırmızı renkli giysiler, özellikle kutlama aktivitelerinde çokça tercih edilmektedir.
2017 Yılına Damgasını Vuran Moda Trendleri
2017 Sonbahar

Görüldüğü üzere 2017 yılına damgasını vuran moda trendleri şık ve estetikli yapısı sayesinde ayrıca 2018 yılı moda trendlerine de damgasını vuracağı tahmin edilmektedir. 2017 yılına damgasını vuran yeni moda trendlerini daha yakından görmeniz açısından moda sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Tags

Related Articles

One Comment

  1. Ben hiç karşılaşmadım bu modellerden bana niye denk gelmiyorsa artık, 2017 moda olarak güzel bi yıldı ama. kesik paçalar özellikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker